spadki pomoc prawna Gdańsk

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Kotuś

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Kotuś »

Wiecie co, mam taką nietypową prośbę, mianowicie, czy znacie moze kogoś na terenie Gdańska, kto zajmuje się sprawami spadkowymi? Nie ukrywam, że po śmierci mojej babci, dalsza rodzina postanowiła o sobie przypomnieć i teraz musimy się spotkać na sali sądowej. Nie mam na to siły, więc potrzebuje konkretnego wsparcia w tym zakresie.
Paweł

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Paweł »

Jeżeli chodzi o dobrą kancelarię, która zajmuje się pomocom prawną, stricte związaną ze spadkami, to może być ciężko. Sam szukałem kogoś w okolicach Trójmiasta i nie jest to łatwa sprawa. Właściwie do tej pory nie znalazłem odpowiednich specjalistów. Na pewno zwróć uwagę, czy dana kancelaria ma doświadczenie w tego typu sprawach i może się pochwalić sukcesami. Wtedy brałbym "w ciemno".
Kłusia

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Kłusia »

Jeżeli chodzi o pomoc prawną w zakresie prawa spadkowego, to koniecznie zajrzyjcie na stronę mecenasa Mindykowskiego: http://www.mindykowski.pl/ . Moim zdaniem warto wspierać się doświadczeniem profesjonalistów, którzy zjedli zęby na tego typu sprawach. Sama miałam problem ze spadkiem po wujku, którego rodzina odezwała się dopiero po jego śmierci, żeby położyć łapy na mieszkaniu. Pan Michał Mindykowski bardzo mi pomógł w tej sprawie, dlatego go polecam.
ODPOWIEDZ