solidny kurier

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

solidny kurier

Post autor: fikta »

Wiadomo z kurierami różnie bywa, jednak ja szukam takiego solidnego i sprawdzonego który zawsze dostarcza przesyłki na czas i nie jest drogi. Ktoś coś?
Awatar użytkownika
zoi77
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:46

Re: solidny kurier

Post autor: zoi77 »

A o jakie dokładnie chodzi Ci przesyłki? Zagraniczne? Jak tak, to warto zgłosić się do europaczka.pl to bardzo dobra firma. Nawet ich kurier do anglii dojeżdża, także nie ma problemu z przesyłkami. Możesz je przesłać gdziekolwiek chcesz i to w znakomitej cenie. Zachęcam do zapoznania się z ich dokładną ofertą.
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: solidny kurier

Post autor: neverland »

Właśnie, o jakie przesyłki chodzi? Bo na przykład tanie palety znajdziesz tutaj https://www.brokerkurier.pl/ . Znajomy sporo tych przesylek nadaje i właśnie korzysta z tej strony brokera. Z tego co mówi sporo pieniędzy i czasu na tym oszczędza
Awatar użytkownika
ArekWicz
Posty: 242
Rejestracja: 11 paź 2019, 9:10

Re: solidny kurier

Post autor: ArekWicz »

Ja stawiam na https://allekurier.pl/cennik/fedex i FedEx, ponieważ przygotowali naprawdę dobrą ofertę. Co najważniejsze na tej stronie można wszystko dokładnie sprawdzić co do ceny, wymiarów, wagi i opcji wysyłki również za granicę. Pilnują terminów, też zawsze jest sprawny odbiór i jeszcze nic nam nie zgubili. Podsumowując - polecam i mam nadzieję, że też szybko Wam uda się nawiązać owocną współpracę ;)
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: solidny kurier

Post autor: sfinx »

Myślę, że najlepiej będzie jeśli sprawdzisz sobie ceny za pomocą porównywarki https://www.znajdzkuriera.pl/ . W ten sposób będzie dostępny tani kurier, też bez problemu nadasz przesyłkę internetowo dzięki temu portalowi i zaoszczędzisz czas
ODPOWIEDZ