Skąd kupujecie kartony

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
soika

Skąd kupujecie kartony

Post autor: soika »

Mam zamiar założyć swoją własną firmę, ale jak na razie dowiaduje się na temat produktów, które będą dla mnie bardzo potrzebne. Myślę, że wy mi w tym pomożecie, chodzi mi dokładnie o różne rzeczy do pakowania, kartony, folie itp. Jeśli zajmujecie się tym i wiecie co najlepiej wybrać, to chętnie się dowiem.
tomiks

Re: Skąd kupujecie kartony

Post autor: tomiks »

Według mnie warto sprawdzić klika opcji jeśli chodzi o pakowanie i wybrać tą najlepszą, my tak zrobiliśmy i jesteśmy teraz z tego zadowoleni. Każdy produkt potrzebuje innej opcji pakowania aby np. się nie zbił, albo się nie pogniótł, różnica jest ogromna i warto na to zwrócić uwagę.
soika

Re: Skąd kupujecie kartony

Post autor: soika »

No to chyba też tak zrobimy, ale nie wiem do końca jaką firmę wybrać do kupowania tych opakowań, teraz jest ich tak dużo, że nie wiadomo na którą się zdecydować. Wy na początek kupowaliście z różnych, czy od razu wybraliście jedną i z ich produktów korzystacie?

ngk r bkr6equp
tomiks

Re: Skąd kupujecie kartony

Post autor: tomiks »

No u nas to trochę trwało zanim wybraliśmy jedną firmę, ponieważ opakowania były różne i ich wykonanie także. Chcieliśmy bardzo aby nasze paczki docierały do klientów nie naruszone i dlatego postanowiliśmy aż tak zaangażować się w szukanie odpowiedniego producenta kartonów i nie żałujemy.
soika

Re: Skąd kupujecie kartony

Post autor: soika »

Czy te kartony, których teraz używacie i korzystacie z nich już długi czas są odpowiednie, czy może jednak po takim użytkowaniu się na nich zawiedliście. Jeśli są dalej solidne i nie macie z nimi żadnych problemów, to chętnie dowiem się z jakiej firmy one są :)
tomiks

Re: Skąd kupujecie kartony

Post autor: tomiks »

Kartony są nadal takie jakie chcieliśmy, nic z nimi się nie dzieje, nie ma żadnego problemu, wszystko dociera w całości i nic się nie niszczy. Jeśli chodzi o firmę, z której je mamy, to jest to https://neopak.pl/ u nich na stronie znajdziesz wszystko co jest potrzebne do pakowania.
Jarek45

Re: Skąd kupujecie kartony

Post autor: Jarek45 »

My często zamawiamy opakowania kartonowe od firmy BMP S.C. z Tczewa. W swoim szerokim asortymencie posiadają m.in. pudła klapowe i składane, tace, przekładki, kratownice, narożniki, szpule, taśmy i folie stretch. Wszystkie oferowane przez nich produkty posiadają bardzo dobrą jakość wykonania, wysoką trwałość oraz estetyczny wygląd. Dzięki nim jesteśmy w stanie szybko i dokładnie zabezpieczyć towar przygotowany do wysyłki. Myślę, że Tobie również będą w stanie pomóc.
Luśka

Re: Skąd kupujecie kartony

Post autor: Luśka »

My od kilku lat regularnie zamawiamy z Pakolandii. Maja tam w zasadzie wszystko czego potrzebujemy jeśli chodzi o opakowania bo i folię bąbelkową i stretch a i kartony. Wszystko w dobrych cenach i co ważne w naprawde dobrej jakości. Nam sklep podpasował przede wszystkim dlatego, że są w stanie zabezpieczyć nas w każdą ilość. Więc jak jest jakieś większe zlecenie, bez problemu jesteśmy w stanie wywiązać się z ilości. A jak wiadomo na magazynie bez folii bąbelkowej się nie obejdzie. To jak dla mnie najpewniejszy sposób na ustabilizowanie palety.
ODPOWIEDZ