serwis iphone

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Kacperuś1444

serwis iphone

Post autor: Kacperuś1444 »

Możecie polecić jakiś dobry serwis GSM? Dokładniej mówiąc szukam serwisu, który specjalizuje się w naprawie iPhone'a. Znacie może jakiś prefesjonalny serwis w Warszawie (np. naprawa iphone warszawa)?
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: serwis iphone

Post autor: lowest »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://gsmok.pl
Syśka

Re: serwis iphone

Post autor: Syśka »

Jeśli pytacie o serwis Apple to polecam wam serdecznie iDared Serwis który wykonał dla mnie naprawa płyty głównej iPhone Mają atrakcyjne oferty. Możecie sprawdzić je na stronie tak samo jak cennik. Polecam ich serdecznie bo profesjonalnie i szybko wykonali naprawę mojego sprzętu. Dobra i rzetelna firma.
oliśka

Re: serwis iphone

Post autor: oliśka »

A tutaj https://idream.pl/ mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam sporo ciekawych i praktycznych informacji na temat napraw oraz oczywiście można przejrzeć cennik. Zawsze należy stawiać na sprawdzone miejsca. Myślę, że autoryzowany serwis Apple, to dobre miejsce, gdzie warto powierzyć swój sprzęt.
Kama3

Re: serwis iphone

Post autor: Kama3 »

naprawa iphone 12 zakończona całkowitym sukcesem. Wyświetlacz wymieniony, wszystko działa sprawnie, nie ma ani najmniejsze rysy, wygląda jak nowy. Usługa wykonana bardzo dobrze, mogę wam z czystym sumieniem polecić. Najlepszy serwis w jakim byłam . Jeżeli macie problem ze swoim IPhone to kontaktujcie się śmiało z GSM URSUS.

rozłącznik rsa
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: serwis iphone

Post autor: agis »

A tutaj https://idream.pl/ mieliście już okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że naprawdę warto. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji, jeśli chodzi o różnego rodzaju naprawy. Myślę, że bez problemu znajdziecie tam rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Jest tam sporo informacji oraz cennik.
ODPOWIEDZ