Serwer

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 65
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:47

Serwer

Post autor: magdap »

Jaki serwer polecacie dla średniej wielkości firmy? Zastanawiam się nad modelem Dell t330 i szukam opinii na jego temat.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Serwer

Post autor: balecki »

Akurat jeśli chodzi o ten sprzęt to ja niestety go nie znam więc również nie bardzo mogę nic na jego temat powiedzieć. Za to mogę przyznać, że od jakiegoś czasu u mnie w firmie pracujemy na sprzęcie firmy HPE https://www.thomas-it.pl/producent/hpe i cała sieć teleinformatyczna działa tak jak powinna.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Serwer

Post autor: Iza »

A skoro już o serwerach mowa, to czy słyszeliście o czymś takim jak kolokacja serwera do data center? Czy ktoś z Was skorzystał może z takiego rozwiązania? Jakie widzicie jego największe zalety? Czy rzeczywiście jest to dużo bardziej opłacalne niż budowa i utrzymanie własnej serwerowni?
Awatar użytkownika
Kasja
Posty: 68
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:23

Re: Serwer

Post autor: Kasja »

Oczywiście, że jest to bardziej opłacalne. Wydajesz tylko na urządzenia, cała reszta peryferiów jak np. ups-y czy urządzenia pomiarowe wilgotności, temperatury, osprzęt ppoż - to wszystko odpada, bo tym zajmuje się serwerownia, która świadczy usługę kolokacji. Popatrz na przykład na ofertę Netii w tym zakresie https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze- ... -kolokacja . Masz wszystko wyjaśnione i opisane.
Ołek

Re: Serwer

Post autor: Ołek »

Jeżeli chodzi o serwery do firmy to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez https://ale.pl/1167-serwery gdzie będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie, duży wybór i jednocześnie przystępne ceny dobierając optymalne rozwiązanie dla swojej firmy bez przepłacania za rozwiązania których po prostu nie potrzebujecie, a są dużymi kosztami.
gabryśka

Re: Serwer

Post autor: gabryśka »

A co powiecie na https://www.senetic.pl/veritas/system_recovery/ ? Moim zdaniem firma w swojej ofercie posiada najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Ich programy są nowoczesne, więc jeśli szukacie programu do tworzenia kopii zapasowych jak i odzyskiwania danych to według mnie warto tutaj postawić na zakup.

leatherman mut multi-tool
ODPOWIEDZ