SAP

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2019, 23:52

SAP

Post autor: Marysia_89 »

Czesc,

znacie jakies oprogramowanie SAP, ktore ma wieksze zastosowanie w obsludze magazynow? mozecie cos polecic?
Awatar użytkownika
Marysia89
Posty: 15
Rejestracja: 14 wrz 2019, 18:19

Re: SAP

Post autor: Marysia89 »

Hej,

Sprawdz na stronie Sid Group - kliknij i wejdz :). Oni sa specjalistami od systemow SAP/ERP. Sama korzystam z ich uslug od dluzszego czasu i jestem bardzo zadowolona :) Taki system mysle, ze maja, ale najlepiej wejdz na stronie i sama sprawdz!
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: SAP

Post autor: Iza »

A czy po wdrożeniu systemu SAP do Waszej firmy od razu wiedzieliście, jak go używać? Czy może korzystaliście z profesjonalnej pomocy w tym zakresie? Czytałam ostatnio na stronie http://pawluskiewicz.com.pl/sap-maintenance-w-firmie/, że są firmy, które pomagają w utrzymaniu systemu SAP w przedsiębiorstwach. Sądzę, że warto z takich usług korzystać :)
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 160
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: SAP

Post autor: mantra »

Warto na pewno też poszukać pomocy w oprogramowaniu ERP, te ma bardzo szeroki zakres zastosowania w większych firmach takie jak magazyny właśnie, ale także i w mniejszych przedsiębiorstwach. Ja już przekonałam si do takich rozwiązań;) Sprawdź sobie ofertę od https://eitc.online/systemy-erp Tu zaproponują opcje na kompleksowe zarządzanie firmą.a
Awatar użytkownika
RadekRK
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2020, 14:24

Re: SAP

Post autor: RadekRK »

Czasami nie warto inwestować w cały, rozbudowany system SAP. Aktualnie wiele programów i aplikacji posiada funkcje dostosowane do danego typu biznesu, które w standardowych rozwiązaniach nie występują. Przykladem może być w branży transportowej tworzenie tzw geosfery dla zarządzania pojazdami https://www.flotman.pl/blog/jak-wykorzy ... -pojazdow/ Dobrze dopasowana aplikacja nie dość, że spełni lepiej swoje funkcje, to często będzie tańsza!
ODPOWIEDZ