Rytuały pielęgnacyjne Warszawa

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Lilia_99
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2021, 21:39

Rytuały pielęgnacyjne Warszawa

Post autor: Lilia_99 »

Hejka :) Byliście kiedykolwiek na jakimś rytuale pielęgnacyjnym w relaxinspa.pl w Warszawie? Jak wam się podobało? Słyszałam, że ten salon należy do najczęściej polecanych i chętnie bym go odwiedziła. Dajcie znać, czy warto!
Awatar użytkownika
Celestyna_73
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 11:46

Re: Rytuały pielęgnacyjne Warszawa

Post autor: Celestyna_73 »

Wybraliśmy z mężem masaż dla dwojga jako prezent na naszą rocznicę i oboje byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Czuliśmy się maksymalnie odprężeni i dopieszczeni, a to oczywiście zasługa wspaniałej obsługi. Fantastyczne miejsce, polecam.

ałun na pocenie
Kobietaewkać

Re: Rytuały pielęgnacyjne Warszawa

Post autor: Kobietaewkać »

TANTRYCZNY MASAŻ in warsaw. Shambala salon zlokalizowany w centrum Warszawa. MASAŻ tantra, nuru, MASAŻ szwedzki, relaksacyjny i tajski tel: … (numer w zakładce: Telefon) | … (numer w zakładce: Telefon).

W salonie SHAMBALA masaż rozkwita ciepłem i prywatnością. Każda sesja jest skrupulatnie przygotowana na przyjęcie, dzięki czemu możesz się zrelaksować, wiedząc, że wszystko jest pod opieką.

Pod miękkie dźwięki cichej egzotycznej muzyki będziesz koić się i odprężać się w stanie wewnętrznego spokoju i czystego relaksu.

Jeśli szukasz miejsca do relaksu, SHAMBALA TANTRIC MASSAGE LOUNGE to miejsce, do, którego warto się udać. https://shambala.com.pl/
SnakeNails

Re: Rytuały pielęgnacyjne Warszawa

Post autor: SnakeNails »

Mu z narzeczoną braliśmy udział w masażu tantrycznym w Desert Rose w Warszawie. To było niezapomniane przeżycie. Masażystki są bardzo profesjonalne i nastawione na potrzeby klientów. Bardzo przyjemna, intymna atmosfera, pełen profesjonalizm i kultura. Bardzo polecam.
ODPOWIEDZ