Rozwój osobisty

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
goska9010
Posty: 6
Rejestracja: 08 cze 2020, 18:32

Rozwój osobisty

Post autor: goska9010 »

Polećcie mi, proszę Wasze ulubione warsztaty i szkolenia z rozwoju osobistego. Najlepiej, gdyby były one online lub w Warszawie. Zależy mi, żeby prowadzący byli ekspertami w danej dziedzinie. Korzystam teraz z warsztatów z portalu Myworkshopping gdzie szkoleniowcy są profesjonalistami. Bardzo polecam Wam tę stronę, a przede wszystkim Restarting Webinar.
Awatar użytkownika
Cgv12ert
Posty: 2
Rejestracja: 10 cze 2020, 14:03

Re: Rozwój osobisty

Post autor: Cgv12ert »

w czym mogą one pomóc?
-
SONITUM dla The Tides
Awatar użytkownika
KonreL_78
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:06

Re: Rozwój osobisty

Post autor: KonreL_78 »

Generalnie ja nie jestem przekonany do tych wszystkich trenerów osobistych. Wydaje mi się, że nie mówią tam nic nowego i do tego wszystkiego można dojść samemu. Takie jest moje zdanie na ten temat.

___
platinumeye.pl
Awatar użytkownika
KonstantyHegro
Posty: 4
Rejestracja: 11 cze 2020, 10:51

Re: Rozwój osobisty

Post autor: KonstantyHegro »

Dla mnie ten rozwój wcale nie jest taki ważny.
Awatar użytkownika
allo83
Posty: 141
Rejestracja: 02 wrz 2019, 17:18

Re: Rozwój osobisty

Post autor: allo83 »

Godni polecenia z pewnością są specjaliści z http://www.wellnessinstitute.pl.  Oferują spersonalizowane programy oparte o indywidualne sesje coachingowe, zajęcia, warsztaty i wykłady w obszarze well-being, mindfulness, stresu, odporności emocjonalnej, równowagi między pracą i życiem osobistym oraz zdrowia.
Awatar użytkownika
Olitolo
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2020, 17:04

Re: Rozwój osobisty

Post autor: Olitolo »

mało kto o nim pamięta.
-
materace
Awatar użytkownika
maja95
Posty: 95
Rejestracja: 16 cze 2019, 22:56

Re: Rozwój osobisty

Post autor: maja95 »

A słyszeliście kiedyś o czymś takim jak szkolenie NVC? To takie szkolenie polegające na nauczeniu się rozwiązywaniu problemów bez przemocy. To świetne na relacje z dziećmi czy partnerem. Na stronie https://aleksandramroczko.pl/ więcej jest o tym napisane.
Awatar użytkownika
serwisant
Posty: 67
Rejestracja: 16 lip 2020, 13:30
Kontakt:

Re: Rozwój osobisty

Post autor: serwisant »

Rozwój osobisty jest ważnym elementem życia każdego z nas. Jeśli się nie rozwijamy to stoimy w miejscu, co może być szkodliwe dla nas samych.
http://budowa-remonty.xlx.pl/
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Rozwój osobisty

Post autor: feel09 »

Praca nad sobą to jedno z tych bardziej wymagających i ciężkich zadań z jakim przychodzi się nam mierzyć każdego dnia. Warto jednak szukać rozwiązań, które nam to ułatwią, a przy okazji stworzą drogę do osiągnięcia konkretnego sukcesu. Dzięki https://www.mentalnycoach.com/certyfikaty masz taką możliwość. To opcja przyszłościowa i dająca szansę na rozwój o którym marzysz i którego potrzebujesz.
Awatar użytkownika
Mirka85Mirka
Posty: 74
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

Re: Rozwój osobisty

Post autor: Mirka85Mirka »

Rozwój osobisty to bardzo ważna sprawa i jeżeli mamy taką możliwość to warto. Ja jeszcze przed pandemią często uczestniczyłam w kursach i szkoleniach i ostatnim na jakim byłam to “ Asertywność jako umiejętność wyrażania swojego zdania i poprawa jakości życia w sytuacjach społecznych kluczem do samorealizacji”, który organizowała ta firma https://fundacjafortis.pl/. Bardzo przydatne szkolenie dla osób, które mają problem w tej kwestii.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Rozwój osobisty

Post autor: Iza »

Jeśli chcecie zadbać o Wasz rozwój osobisty, ale nie macie pieniędzy, warto się rozejrzeć za jakimiś szkoleniami darmowymi ;) A takich naprawdę nie brakuje. Na przykład na stronie internetowej https://budowaniepewnoscisiebie.gr8.com/ znajdziecie bardzo fajne szkolenie organizowane przez Firmę Szkoleniową Kar-Group z budowania pewności siebie ;) Jak Wam się podoba taka tematyka?
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 99
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: Rozwój osobisty

Post autor: Kitku »

Uważam, że jednym z ciekawszych hobby jest numizmatyka. Sama planuję się tym zająć. Póki co polecono mi https://www.skarbnicanarodowa.pl/srebro/srebrne-monety - podobno to najlepsze źródło, w którym można znaleźć najpiękniejsze certyfikowane monety. Jestem ciekawa, czy ktoś z was również interesuje się numizmatyką?
Awatar użytkownika
HieroniMuS
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 12:03

Re: Rozwój osobisty

Post autor: HieroniMuS »

Ja staram się stawiać na rozwój osobisty. Myślę, że to bardzo ważne i na pewno pomoże nam osiągnąć sukces w życiu zawodowym i prywatnym. Co o tym sądzicie?

___
https://prostezeby.com/
baśkor

Re: Rozwój osobisty

Post autor: baśkor »

Do rozwoju osobistego nie rzadko potrzebne są pieniądze. Po prostu, finansowanie, które pozwoli nam je spełniać. Ja sama też nie wiem, co bym wybrała, ale wydaje mi się, że takie https://silesiafinanse.pl/doradca-finan ... da-slaska/ pośrednictwo to coś rzetelnego. I mocno mam nadzieję, że uda mi się dorwać dla siebie taką pomoc.
ODPOWIEDZ