Rekultywacja gruntów

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Chass
Posty: 69
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:11

Rekultywacja gruntów

Post autor: Chass »

Wbrew pozorom nie jest to takie proste. Dowiedziałem się o tym dzięki kursowi stąd http://www.zdpwa.com.pl/metody-rekultyw ... 3%B3w.html . Za niewielkie pieniądze poznałem metody rekultywacji gruntów. Jeżeli potrzebujecie czegoś takiego to jest to naprawdę tania i świetna oferta. Wyszkoleni specjaliści odpowiedni Was z tego przygotują!
Dusza jej zapalała się i gasła w samotności, miotała się jak ptak w klatce, choć klatki nie było.
Awatar użytkownika
Leila88
Posty: 130
Rejestracja: 06 kwie 2020, 10:01

Re: Rekultywacja gruntów

Post autor: Leila88 »

Gdybyście potrzebowali specjalistów od badań gruntu to polecam zgłosić się do nich https://www.geook.org/. Świetni fachowcy, którzy przyzwoicie wykonują swoją pracę. Cenowo przystępnie. Miła atmosfera współpracy.
Małek

Re: Rekultywacja gruntów

Post autor: Małek »

Ja wam powiem jedno zawsze warto wykonać przyzwoicie badania geotechniczne, bo dostarczy odpowiedniej wiedzy na temat gruntu i ewentualnie pozwoli przygotować właściwie teren pod inwestycję. Ja już dwukrotnie korzystałem z pomocy firmy GEOXX z Olsztyna https://www.geoxx.pl/oferta/badania-geotechniczne i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. To konkretni, doświadczeni fachowcy, którzy dokładnie poddają analizie warunki wodno-gruntowe na danym terenie. Dzięki nim można uzyskać rzetelną wiedzę, która gwarantuje efektywność działań.
ODPOWIEDZ