Reklama w internecie

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
min299
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 13:41

Reklama w internecie

Post autor: min299 »

Sposoby na reklamowanie się w sieci? Jakie są skuteczne? Istnieje wiele możliwości. Warto dodawać wizytówki nap, które zawierają wszystkie dokładne dane o waszej firmie. To sprawia że dużo łatwiej klient będzie w stanie twoją firmę i twoje usługi odnaleźć w sieci
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 160
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: Reklama w internecie

Post autor: mantra »

Będzie to jedna z metod link buildingu, w takich wizytówkach najczęściej właśnie możecie zostawić swój adres strony www ;) Co do promowania swojej firmy w sieci to trzeba solidnie sie za to wziąć i zrobić sobie jakiś plan. Na początek możecie poczytać o tzw. lead generation na https://marczak.me/lead-generation-czyl ... azy-online Popularne leady to coś co interesuje każdego sprzedawce w sieci, żeby je zdobyć trzeba się troszkę nagimnastykować.
Awatar użytkownika
Sparrow
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2019, 13:35

Re: Reklama w internecie

Post autor: Sparrow »

SEO to jest świetna reklama. Tak ja na to wszystko patrzę! Facebook też ma swoje unikatowe zalety!
_________________
Pisanie pracy licencjackiej na studiach
Awatar użytkownika
Kasja
Posty: 68
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:23

Re: Reklama w internecie

Post autor: Kasja »

mantra pisze: ↑11 lip 2019, 9:17 Popularne leady to coś co interesuje każdego sprzedawce w sieci, żeby je zdobyć trzeba się troszkę nagimnastykować.
Leady sprzedażowe to faktycznie świetne rozwiązanie. Ale wcale nie trzeba, jak piszesz, się "nagimnastykować" by je pozyskać. Wystarczy dobry system do pozyskiwania takich leadów. Ja proponuję Ci ten https://bazo.io/pl/ . Poczytaj o Bazo i automatyzacji możliwej dzięki temu systemowi.
Awatar użytkownika
Loliczko
Posty: 112
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:56

Re: Reklama w internecie

Post autor: Loliczko »

No reklama w internecie jest coraz powszechniejsza ale mnie to osobiście wcale nie dziwi. Na http://marketing.media.pl/ poczytajcie o tym - jak to wygląda, jakie są tendencje i trendy w tym zakresie. Reklama w internecie może naprawdę bardzo dużo dać firmie
ODPOWIEDZ