Radca prawny z Łodzi

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
login
Posty: 28
Rejestracja: 18 cze 2020, 10:32

Radca prawny z Łodzi

Post autor: login »

Dzień dobry! Przychodzę z pytaniem, właściwie odpowiedzią na pytanie - czy ktoś z Państwa korzystał z pomocy radcy prawnego z Łodzi? Dobre opinie ma Poradnia Salomon może znajdę tu osoby, które korzystały z pomocy radcy prawnego u nich?
Awatar użytkownika
deres
Posty: 11
Rejestracja: 06 lip 2020, 17:25

Re: Radca prawny z Łodzi

Post autor: deres »

Ja także poszukuję prawnika ale najlepiej z okolic Podkarpacia, korzystał ktoś z usług tej kancelarii https://www.kancelaria-rzeszow.com/ ?
Awatar użytkownika
michka
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2020, 8:08

Re: Radca prawny z Łodzi

Post autor: michka »

deres pisze: ↑21 sie 2020, 18:13 Ja także poszukuję prawnika ale najlepiej z okolic Podkarpacia, korzystał ktoś z usług tej kancelarii https://www.kancelaria-rzeszow.com/ ?
Tak, to bardzo dobrzy prawnicy, warto się z nimi kontaktować. Na pewno plusem tej kancelarii jest duży wachlarz specjalizacji, mi pomogli w kwestii związanej z prawem pracy.
KondraDźiK

Re: Radca prawny z Łodzi

Post autor: KondraDźiK »

Myślę, że akurat w mieście Łodzi jest bardzo dużo radców prawnych. W końcu na tamtejszym uniwersytecie istnieje kierunek prawo, więc ludzie się tam kształcą :)
Łucja

Re: Radca prawny z Łodzi

Post autor: Łucja »

Kochani, a powieci mi czym różni się radca prawny od adwokata czy prawnika? Czy to jedno i to samo? Ciągle o tym słysze, czytałam nawet o tym na https://kancelariapawelczak.pl/ ale nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Tylko człowiek głupieje zamiast dowiedzieć się czegoś :lol: Będę wdzięcza za wyjaśnienie
ODPOWIEDZ