pytanko)

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
ożkaz

pytanko)

Post autor: ożkaz »

Jaki prezent można podarować kobiecie w wieku 38 lat?
żolnierz

Re: pytanko)

Post autor: żolnierz »

Kobiety uwielbiają zakupy, więc dawaj jej https://giftmall.pl/on/karta-podarunkowa-dla-kobiety, zawsze to daję żonie i siostrze, a potem idą razem z tymi kartkami na zakupy w poszukiwaniu prezentów dla siebie.
wituś

Re: pytanko)

Post autor: wituś »

Może dobre perfumy, słodycze lub kwiaty. Albo jeśli kobieta szczegolnie jest ci bliska to coś z biżuteri. Kobiety lubia świecidelka, więc to moze być dobry prezent. A najlepiej jak byś znal jej zainteresowania. W tedy dużo łatwiej znaleźć odpowiedni prezent. Moja żona uwielbia piec i gotować, więc jestem na etapie poszukiwania ksiażek dzięki którym pozna nowe przepisy kulinarne.
pracowityjaś

Re: pytanko)

Post autor: pracowityjaś »

A może dobra książka np ta https://www.taniaksiazka.pl/the-darkest ... 57226.html kobiety lubią książki o miłości. ale ta książka to nie jest typowe romansidło. Zmusza do myślenia. I pokazuje co to znaczy być samotnym. Moim zdaniem dobra ksiażka na prezent dla kobiety.
Oleńńka

Re: pytanko)

Post autor: Oleńńka »

wituś pisze: ↑22 lut 2021, 8:36 Może dobre perfumy, słodycze lub kwiaty.
Perfumy zawsze wywołują uśmiech na twarzy! To dobry pomysł na prezent dla każdej kobiety. Sama wiem, że czasami ciężko jest wybrać coś co będzie idealnie pasować. Sprawdź sobie na stronie https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/naj ... -2010-2020 ranking najfajniejszych zapachów damskich. Powinno co trochę rozjaśnić ;)

butelka coca coli
ODPOWIEDZ