Prywatny dom dla seniora?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Ambroży-92
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2020, 5:39

Prywatny dom dla seniora?

Post autor: Ambroży-92 »

Witajcie. Myślicie, że dobrą decyzją jest oddanie bliskiej osoby do domu seniora? Sam nie jestem w stanie zapewnić tej osobie wymaganej opieki. Zainteresowała mnie oferta familia.lodz.pl. Wiecie coś na temat tej placówki?
Awatar użytkownika
jowita1992
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2020, 7:58

Re: Prywatny dom dla seniora?

Post autor: jowita1992 »

Jeśli Twój bliski wymaga całodobowej opieki, to taki dom jest według mnie najlepszym wyjściem. Tym bardziej że Familię poleca naprawdę dużo osób. Mieszkańcy tam czują się dobrze, mają zapewnione odpowiednie posiłki i zajęcia rehabilitacyjne. Polecam zresztą umówić się na spotkanie, żeby pozbyć się wątpliwości.
uleńka90

Re: Prywatny dom dla seniora?

Post autor: uleńka90 »

Wybierając ośrodek, w którym będzie przebywała bliska nam osoba, warto kierować się kilkoma czynnikami. Przede wszystkim sam personel musi składać się z doświadczonym opiekunów i lekarzy, którzy zadbają o zdrowie seniora. Ogromne znaczenie ma lokalizacja i korzyści, które z niej płyną. Przykładowo, Dom Seniora donumcorde.pl położony jest na leśnej polanie Borów Puszczy Sandomierskiej, co jest gwarancją spokoju i jest szansą na piesze wycieczki w otoczeniu przyrody. Dołączając do tego strefę spa, która znajduje się na terenie obiektu, dostajemy bardzo ciekawą ofertę, z którą zdecydowanie warto się bliżej zapoznać.
warszawą

Re: Prywatny dom dla seniora?

Post autor: warszawą »

No jasne, ja wobec domu seniora nie mam żadnych obiekcji, jak ktoś ma taką potrzebę to czemu nie? Bardzo polecam https://podtopolami.eu/ , miejsce cudowne, które z ogromną dbałością rozwija nawet talenty naszych seniorów, wybaczcie ale wy z pewnością nie mieli byście na to czasu.
ODPOWIEDZ