Profesjonalny kierowca

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Filty
Posty: 74
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:17

Re: Profesjonalny kierowca

Post autor: Filty »

Jeżeli chcecie zostać kierowcami zawodowymi to trzeba przejść badania psychotechniczne kierowców Katowice. Takie badanie jest niezbędne by w ogole starać się o licencję zawodowego kierowcy. Wiedzieliście o tym?
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Profesjonalny kierowca

Post autor: Iza »

Jeśli szukacie pracy jako profesjonalny kierowca międzynarodowy, to polecam zapoznać się z informacjami na stronie https://www.dasko.com.pl/pl/oferty-prac ... zynarodowy. Jak widać firma Dasko poszukuje właśnie takich pracowników. Jest to firma z tradycjami, więc sądzę, że współpraca z nimi może być dla Was prawdziwą przyjemnością.
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 50
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:42

Re: Profesjonalny kierowca

Post autor: adik356 »

Generalnie nawet profesjonalnemu kierowcy zdarzy się czasami dostac mandat. A bo to pośpiech czy coś innego. W przypadku dostania takiego mandatu warto sprawdzic https://zaplacmandat.pl gdzie można dokonac płatności za mandat online, nie wychodząc z domu. Moim zdaniem oszczędza to dużo czasu.
Awatar użytkownika
ringring
Posty: 67
Rejestracja: 04 lip 2019, 15:38

Re: Profesjonalny kierowca

Post autor: ringring »

Jeżeli chodzi wam o profesjonalnego kierowcę do waszej firmy transportowej, to pamiętajcie także o tym, że taka osoba musi posiadać kartę kierowcy. Możecie więcej dowiedzieć się ze strony https://sklep.install.pl/ gdzie także można zakupić tachografy.
żukowska09

Re: Profesjonalny kierowca

Post autor: żukowska09 »

Każdy kierowca, który jeździ zawodowo, powinien mieć moim zdaniem porządny zbiornik na paliwo - nigdy nie wiadomo kiedy może zabraknąć paliwa, a nie będzie w pobliżu stacji benzynowej. Wtedy taki zapas będzie na wagę złota. A gdzie znaleźć dobre zbiorniki na paliwo? Zajrzyjcie na https://se-mizbiornikinapaliwo.pl/ - mają bardzo szeroką ofertę!
ODPOWIEDZ