problemy z erekcją

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

problemy z erekcją

Post autor: lowest »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.planeta-zoo.pl/na-problemy-z-potencja/
Łośek

Re: problemy z erekcją

Post autor: Łośek »

Na problemy z erekcją jest lekarz i tylko lekarz. Wiem, że faceci wstydza się pójść do lekarza i powiedzieć o swoim problemie, ale nie żyjemy w jaskiniach i takie problemy można rozwiązać zdalnie, bez wychodzenia z domu w serwisie https://lekarzonline.eu Tam lekarz wypiszę receptę w ciągu kilku chwil.
Fuśka

Re: problemy z erekcją

Post autor: Fuśka »

Taki problem to nie problem, teraz są przecież leki. Zobaczcie na https://maxonforte.pl/ i działajcie. Pokażcie swoim mężom, zachęćcie ich żeby kupili albo same im kupcie. Jeden lek i po kłopocie. I znów można szaleć w sypialni. Pozdrawiam Was serdecznie i nie wstydźcie się problemów.
Miłosz

Re: problemy z erekcją

Post autor: Miłosz »

Czy aby na pewno koniecznie musi być lekarz? Co jakiś czas faktycznie mi się zdarzają takie problemy. Z dużym prawdopodobieństwem to stres. I szukam jakiś rozwiązań. Może ktoś z Panów pomoże? Znalazłem też taki poradnik: http://kurujsie.pl/impotencja-problem-m ... ia-radzic/ Ktoś z doświadczeniem się odniesie?
rożek

Re: problemy z erekcją

Post autor: rożek »

Ja mogę Ci polecić lekarza, który mnie wyleczył z niepłodności. Jest, to świetny specjalista. Bardzo szybko znalazł przyczynę i wprowadził leczenie, dzięki, któremu jestem już ojcem dwójki dzieci. Możesz śmiało do niego iść, bo to empatyczny człowiek, więc nie musisz się wstydzić problemów z erekcją. Doktor nazywa Paweł Pilch i prowadzi swoją prywatną praktykę lekarską w Krakowie na Starym Mieście, przy ul. Krowoderska 17. To link do jego strony: https://www.andrologkrakow.pl/oferta/le ... zen-wzwodu Pan Pilch jest dokładnie andrologiem, urologiem. Zajmuje się dosłownie wszystkimi sprawy męskiej natury oraz robi bardzo szczegółowe badania. Na pewno dojdzie do przyczyny Twojej dolegliwości.
kaluch

Re: problemy z erekcją

Post autor: kaluch »

mi się na szczęście poprawiły te kwestie jak zacząłem brać suplementy Blue Power He, w końcu sprzęt działa jak należy i co najważniejsze żadnych efektów ubocznych
ODPOWIEDZ