prezenty komunijne

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Jacuś

prezenty komunijne

Post autor: Jacuś »

Dobrym dodatkiem do prezentu komunijnego będzie ładne wydanie biblii. Zobaczcie tu https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-na-komunie Mnie jeszcze zaciekawiła pozycja Bohaterowie biblii. I chyba się zdecyduję na tę książkę. Myślę ze chlopcu to wydanie się spodoba. A może macie inne propozycje.
jadwiśka

Re: prezenty komunijne

Post autor: jadwiśka »

A ja myślę ze dla chłopca dobrym dodatkiem do prezentu bedzie coś z tej oferty tu https://www.taniaksiazka.pl/t/prezent-n ... a-chlopcow Znajdziecie tu ciekawe gry, różne klpcki. Ja myślę że dla mojego chrześniaka wybiorę klocki magnetyczne. Wiem ze takich nie ma.
Dertyć

Re: prezenty komunijne

Post autor: Dertyć »

Jacuś pisze: ↑24 mar 2021, 15:35 Dobrym dodatkiem do prezentu komunijnego będzie ładne wydanie biblii. Mnie jeszcze zaciekawiła pozycja Bohaterowie biblii. I chyba się zdecyduję na tę książkę. Myślę ze chłopcu to wydanie się spodoba. A może macie inne propozycje.
Według Mnie te pomysły są idealne

__________________________
https://elektroman.info
Elektroman Pęcak Sp.Jawna
Ulica: Krakowska 19A
34-120 Andrychów
NIP: 5512595252
REGON: 121357783
Adres e-mail: [email protected]
Telefon kontaktowy: 797659650
Violuś

Re: prezenty komunijne

Post autor: Violuś »

No rzeczywiście maj za pasem więc o prezentach komunijnych będziemy coraz częściej rozmawiać. Czasami przygotowujemy prezent główny i prezenty dodatkowe.Wiem ,że nasze dziecko pierwszokomunijne będzie miało całkiem przyzwoity prezent więc jako dodatek z pewnością przydadzą mu się maraksy - https://drumcenter.pl/pl/menu/perkusjon ... y-882.html .Wiem ,że bardzo lub muzykę i grę na perkusji, to z pewnością mu sie przyda.
ODPOWIEDZ