prezent dla meża

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
zośka

prezent dla meża

Post autor: zośka »

Z okazji rocznicy ślubu podarowałam mojemu mężowi ciekawy prezent w postaci okularów przeciwsłonecznych . Fajny model znalazłam w tym sklepie tutaj https://iokulary.pl/product-pol-54426-O ... AB5S0.html . To model Prada PR 60WS 1AB5S0 . Wzór ten cechuję się naturalnością i elegancja odpowiednie na każde wyjście.
uśka

Re: prezent dla meża

Post autor: uśka »

Okulary przeciwsłoneczne to dobry pomysł na prezent dla męża. Ja trafiłam na taką ofertę tu https://eyewear24.net/pol_m_Okulary-Prz ... -2012.html Bardzo duzy wybór okularów znanej marki. Bardzo rozmaite wzory oprawek - trudno wybrać te najładniejsze. Niektóre są bardzo oryginalne - warto zobaczyć.
iwuś

Re: prezent dla meża

Post autor: iwuś »

Ja dla mojego męża z okazji imienin na prezent wybrałam książkę tą https://www.taniaksiazka.pl/kartoteka-p ... 19357.html Mąż lubi dobry kryminał. Przeczytałam streszczenie i wynika z niego że to będzie dobra ksiazka. O śledztwie które prowadzi bohatera w świat grzechu, gdzie miłość i zbrodnia spotykają się przy budce z piwem.
mamuśka17

Re: prezent dla meża

Post autor: mamuśka17 »

Wszystko zależy od tego jakie zainteresowania ma mąż. Mój lubi czytać książki. Na https://matfel.pl/product-pol-371263-Im ... -Mroz.html jest dostępna książka Remigusza Mroza. To jedna z części serii z Chyłką. Niedawno był też serial na podstawie tych książek właśnie. Moim zdaniem każda książka będzie zawsze fajnym prezentem. A wybór jest duży.
ODPOWIEDZ