Pożyczka konsolidacyjna

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Astryda
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 4:58

Pożyczka konsolidacyjna

Post autor: Astryda »

Witam. Mam już kilka kredytów, ale niestety potrzebuję wziąć kolejny, więc zainteresowała mnie pożyczka konsolidacyjna. Czy wiecie może, gdzie w Łodzi mogłabym się o taką ubiegać? Przyda mi się pomoc kogoś doświadczonego w tej kwestii.
Awatar użytkownika
weridiana_90
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 23:37

Re: Pożyczka konsolidacyjna

Post autor: weridiana_90 »

Koniecznie skontaktuj się z czasnakredyt.pl, jeśli zależy Ci na pożyczce na korzystnych warunkach. To profesjonalni doradcy kredytowi, więc możesz mieć spokojną głowę. Nie tylko zajmą się formalnościami, ale poprowadzą Cię krok po kroku przez wszystkie etapy :)
Awatar użytkownika
JeremiaszKrasn
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2020, 7:03

Re: Pożyczka konsolidacyjna

Post autor: JeremiaszKrasn »

A na czym konkretnie polega taka pożyczka?
Awatar użytkownika
heylady
Posty: 28
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:09

Re: Pożyczka konsolidacyjna

Post autor: heylady »

Pożyczki to temat rzeka. Jest ich wiele rodzajów np. społecznościowa, długoterminowa itd. Te różnice pomiędzy wariantami są istotne, dlatego dobrze o tym poczytać na jakimś portalu pożyczkowym np. https://concash.pl/pozyczki-z-komornikiem.
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 50
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:42

Re: Pożyczka konsolidacyjna

Post autor: adik356 »

O pożyczkach można poczytać też np. na portalu http://www.pozyczkiprywatne.xyz/. Znajdziecie tam różnego typu informacje. Ważne jest np. to, że istnieje wiele ofert i jak wcześnie wspomniano wiele wariantów.
Awatar użytkownika
rudzielec
Posty: 56
Rejestracja: 07 lip 2019, 22:00

Re: Pożyczka konsolidacyjna

Post autor: rudzielec »

Tutaj https://www.splatachwilowek.pl/ warto sobie zerknąć. Jest tam bowiem namiar na na ciekawą propozycję, jeśli chodzi o konsolidację chwilówek. Dzięki temu rata jest mniejsza i można wszystko bez problemu spłacić. Pomyślcie koniecznie o tym. Taka propozycja jest naprawdę godna uwagi. Jest to powiem naprawdę dobry sposób na to, aby uniknąć wielu kłopotów.
Awatar użytkownika
uwaga2019
Posty: 64
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:07

Re: Pożyczka konsolidacyjna

Post autor: uwaga2019 »

Pożyczkę konsolidacyjna na bardzo dobrych warunkach znajdą nam specjaliści z BoldInvest https://www.boldinvest.pl/ , to firma która często pomaga znaleźć takie trudne kredyty. Konsolidacja czyli połączenie wielu rat w jedną łatwą do spłaty to często jedne wyjście dla osób z nadmiernym zadłużeniem i problemami finansowymi.
zapuń

Re: Pożyczka konsolidacyjna

Post autor: zapuń »

Astryda pisze: ↑02 sie 2020, 4:08 Witam. Mam już kilka kredytów, ale niestety potrzebuję wziąć kolejny, więc zainteresowała mnie pożyczka konsolidacyjna. Czy wiecie może, gdzie w Łodzi mogłabym się o taką ubiegać? Przyda mi się pomoc kogoś doświadczonego w tej kwestii.
Wiecie może, czy w Wonga mogę mieć jednocześnie dwie pożyczki? jak to wygląda?
oewonga_pożyczki

Re: Pożyczka konsolidacyjna

Post autor: oewonga_pożyczki »

Cześć,
jednorazowo możesz wziąć w Wonga tylko jedną pożyczkę. O kolejną możesz wnioskować od razu po spłacie poprzedniej. W Wonga umożliwiamy jednak doładowanie aktywnej pożyczki. Aby sprawdzić czy mamy dla Ciebie ofertę doładowania zaloguj się na swoje konto na wonga.pl/login.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora
ODPOWIEDZ