pomoc drogowa

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Sebuś66

pomoc drogowa

Post autor: Sebuś66 »

Hej, korzystaliście kiedyś z pomocy drogowej? Możecie mi powiedzieć która firma posiada usługę pomoc drogowa Ustron? Czasami zdarza mi się awaria samochodu, dlatego też chciałbym mieć namiar na porządną pomoc drogową. Doradzicie mi coś w tej kwestii czy raczej nie mieliście styczności z takimi firmami?
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: pomoc drogowa

Post autor: Iza »

Gdyby ktoś z Was potrzebował takiej pomocy drogowej w Mielcu lub okolicach, to polecam zapoznać się z listą takich właśnie firm na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-mielec. Od razu jest tam podany telefon, co na pewno ułatwi Wam kontakt :)
Baśka

Re: pomoc drogowa

Post autor: Baśka »

Kilka miesięcy temu korzystałam z usług pomocy drogowej https://www.cbgrupa.pl/uslugi/assistance. Przyjechali na miejsce stłuczki po 30 minutach i odholowali mój pojazd do warsztatu mechanicznego. Tam otrzymałam samochód zastępczy, dzięki czemu mogłam kontynuować swoją podróż. Byłam bardzo zadowolona z błyskawicznej i profesjonalnej pomocy.
Woźniak

Re: pomoc drogowa

Post autor: Woźniak »

Z całą pewnością nie jednemu z nas już kiedyś auto się zepsuło podczas jazdy lub nawet nie chciało się uruchomić. Właśnie w takich sytuacjach istotną sprawą jest to aby zachować stalowe nerwy. Jeśli będzie w stolicy to na pewno pomoc drogowa Warszawa https://drogowipomocnicy.pl/ jest w takich sytuacjach najlepszym wyborem.
Sławomir

Re: pomoc drogowa

Post autor: Sławomir »

Wszystkim osobom szukającym sprawdzonej pomocy drogowej osobiście mogę polecić stronę auto pomoc . Na stronie znajdziecie na niej profesjonalną, dobrze wyposażoną pomoc drogową na autostradzie A2. Wszelkie informacje o ich usługach oraz kontakt znajdziecie na stronie.
lorri

Re: pomoc drogowa

Post autor: lorri »

Dokładnie tak - na drodze wszystko się może wydarzy, także warto być w pewnym sensie przygotowanym na wszelkie ewentualności. Jak chodzi o takie aspekty, jak pomoc drogowa, to tutaj https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-poznan macie szeroki zbiór firm działających na terenie Poznania i zresztą nie tylko. Możecie sobie sprawdzić.
ODPOWIEDZ