Peruka na co dzień?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
icon

Peruka na co dzień?

Post autor: icon »

Niestety mam problem z włosami. Od jakiegoś czasu bardzo wypadają. I nie wyglądają dobrze. Zastanawiam się nad ich ścięciem. I regeneracja. Jednak długie włosy to coś, co kocham. I zastanawiam się nad zakupem peruki. Na https://www.perukinaturalne.pl/webpage/ ... iwice.html jest dostępna oferta i adres jednego z salonów. I z tego co wiem, wybór jest naprawdę duży. Jednak czy możecie coś podpowiedzieć, jaką wybrać?
Jasminka

Re: Peruka na co dzień?

Post autor: Jasminka »

icon pisze: ↑22 paź 2021, 9:52 Niestety mam problem z włosami. Od jakiegoś czasu bardzo wypadają. I nie wyglądają dobrze. Zastanawiam się nad ich ścięciem. I regeneracja. Jednak długie włosy to coś, co kocham. I zastanawiam się nad zakupem peruki. Na https://www.perukinaturalne.pl/webpage/ ... iwice.html jest dostępna oferta i adres jednego z salonów. I z tego co wiem, wybór jest naprawdę duży. Jednak czy możecie coś podpowiedzieć, jaką wybrać?
Jeżeli chodzi o peruki naturalne to widziałam coś takiego tutaj https://perukakrakow.pl/peruki-kielce-sklep/ Znalazłam tez przy okazji filmik, gdzie jest pokazane jak dopasować perukę.
Wieśka

Re: Peruka na co dzień?

Post autor: Wieśka »

Jeśli masz problemy z włosami i ci bardzo dużo wypada to czy musisz od razu nosić perukę. A może noś perukę ale zacznij się leczyć? A może zrobisz sobie przeczep włosów https://www.medestetic.com.pl/przeszczep-wlosow-fue/ Wiele ludzi tak robi włosy odrastają wtedy nie trzeba nosić peruki.
ODPOWIEDZ