perfumy w dobrych cenach

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
celestyna-79
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2023, 18:17

perfumy w dobrych cenach

Post autor: celestyna-79 »

Hej wam :) Powiedzcie mi, jak szukać perfum w przystępnych cenach? Czy ktoś może mi pomóc?
Szczególnie interesują mnie testery perfum damskich, ponieważ są one zazwyczaj tańsze niż pełnowymiarowe butelki. Znalazłam kilka sklepów, które oferują testery, ale nie wiem, czy są one wiarygodne. Czy ktoś może polecić mi jakieś dobre sklepy, w których mogę kupić testery perfum w dobrych cenach?
Bardzo bym doceniła jakąkolwiek pomoc. Dziękuję z góry!
sabinka

Re: perfumy w dobrych cenach

Post autor: sabinka »

Jesli szukacie dobrej jakosci perfum, w dobrych cenach i przede wszystkim oryginalnych, to ja moge całym serduchem polecic drogerie Notino, sama zamawiam od nich juz od dluzszego czasu i mega zadowolona jestem :)
karmenka

Re: perfumy w dobrych cenach

Post autor: karmenka »

No sporo dobrego o tej drogerii slyszalam, kilka moich kolezanek nawet od czasu do czasu cos stamtad zamawia. A powiedz czy jest moze opcja zamowienia sobie próbek perfum?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:21

Re: perfumy w dobrych cenach

Post autor: kasiunia »

Czy perfumy muszą być bardzo drogie? Często jest tak ,że ich cena powoduje ,że są one dla nas niedostępne. Czy tak rzeczywiście musi być? Wcale nie. Sięgnijcie po odlewki perfum https://alepachniesz.pl/perfumy-damskie - to oryginalne perfumy, tylko w mniejszych opakowaniach. Przelewane są do specjalnych atomizerów, które zapewniają im trwałość a z nami mogą być podczas każdej okazji, bo się po prostu mieszczą w naszych torebkach.
sabinka

Re: perfumy w dobrych cenach

Post autor: sabinka »

No powiem ci szczerze ze az musialam wejsc i sprawdzić :) da sie zamowic próbki perfum u nich, swoja drogą bardzo wygodna opcja, bo nie trzeba od razu zamawiac calego flakonika :)
ODPOWIEDZ