Opole prawnik

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Marysia_89
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2019, 23:52

Opole prawnik

Post autor: Marysia_89 »

Czesc,

znacie dobrego prawnika z Opola? Mozecie kogos polecic? :)
Awatar użytkownika
Ola98
Posty: 7
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:35

Re: Opole prawnik

Post autor: Ola98 »

Cześć,

Ja na pewno uważam, że świetna jest kancelaria Hilarowicz.
Korzystałam z ich usług akurat podczas rozwodu, ale zajmują się też innymi sprawami. Polecam sprawdzić ich stronę i się z nimi skontaktować. Na pewno pomogą!
Awatar użytkownika
rihanna
Posty: 144
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:19

Re: Opole prawnik

Post autor: rihanna »

Ja właśnie też szukam pomocy prawnej, ponieważ mam problem z klientem, który nie chce zapłacić za towar. W sieci poszerpałam trochę i znalazłam kancelarię adwokacką http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php , która zajmuje się m.in. windykacją w Krakowie. Zastanawiam się czy się do nich nie zgłosić? Czy ktoś z was ma doświadczenie z nimi?
Awatar użytkownika
lovyn
Posty: 59
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:46

Re: Opole prawnik

Post autor: lovyn »

A pytałaś znajomych? Na pewno masz kogoś kto już brał rozwód i moze akurat by Ci kogoś polecił. Wydaje mi się że tak jest najlepiej, najwiecej się po prostu dowiesz o przyszłym obrońcy. Ja mieszkam na śląsku, w Gliwicach i tutaj najlepszą kancelarią jest kancelaria adwokacka Wojas Pawlak. Oni zajmują się m.in. rozwodami, i to tymi nawet najtrudniejszymi. Możliwe, że będą Ci potrzebni prawdziwi wojownicy więc oni na pewno sobie poradzą.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Opole prawnik

Post autor: mczay »

Zawsze trzeba szukać najlepszego prawnika, a nawet po prostu mieć do niego namiar. Dzięki temu, można być pewnym, że w razie potrzeby będziemy w najlepszych rękach. Na stronie: http://www.emiliakruk.com/pl/ jest kancelaria, do której warto się zgłosić w razie jakichkolwiek problemów. Polecam
BOGgrefą

Re: Opole prawnik

Post autor: BOGgrefą »

Akurat ja nie patrzę na to z jakiego miasta jest jaki prawnik. Po prostu sobie wszedłem jakiś czas temu na https://www.bazadoradcow.pl i okazało się, że można tam skorzystać z pomocy prawników online. Warto tutaj wspomnieć, że pomoc tam możemy znaleźć nie tylko adwokatów i radców prawnych, ale także notariuszy :)
procąpal

Re: Opole prawnik

Post autor: procąpal »

Ja polecam tą kancelarię z Łodzi https://mecenas-lodz.com.pl/ , jeśli trzeba dojeżdżają w każde miejsce w kraju, Opole również jest w ich zasięgu. Znajdziemy tam profesjonalną obsługę prawną z prawa karnego, jeśli sytuacja jest dynamiczna, uzyskamy pomoc nawet w nocy. Kiedy dochodzi do tymczasowego zatrzymania, dość szybko uzyskamy odroczenie odbywania takiej kary. Kancelaria pomaga również osobom nieletnim.
Awatar użytkownika
sneaky
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2020, 23:06

Re: Opole prawnik

Post autor: sneaky »

BOGgrefą pisze: ↑27 wrz 2020, 18:54 Akurat ja nie patrzę na to z jakiego miasta jest jaki prawnik. Po prostu sobie wszedłem jakiś czas temu na i okazało się, że można tam skorzystać z pomocy prawników online. Warto tutaj wspomnieć, że pomoc tam możemy znaleźć nie tylko adwokatów i radców prawnych, ale także notariuszy :)
Jeśli potrzebujesz spotkać się bezpośrednio z prawnikiem, to miejsce ma znaczenie. Tak naprawdę, to najczyściejszej szuka się prawnik w swoim mieście zamieszkania. Jeśli interesuje ciebie Warszawa, to możesz skontaktować się z https://gaworkancelaria.pl
antośka

Re: Opole prawnik

Post autor: antośka »

Moim zdaniem warto postawić na Porady prawne online . Tutaj dosyć szybko zyskasz bardzo dobrą poradę prawną przez doświadczonego prawnika. Ja oceniam współpracę z nimi na bardzo owocną. Dodatkowo taka usługa nie jest wcale droga, więc warto spróbować.
ODPOWIEDZ