odzież reklamowa

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Oluś81

odzież reklamowa

Post autor: Oluś81 »

Cześć, wykonywaliście kiedyś odzież z nadrukiem? Zastanawiam się, która firma wykona dla mnie Polar z haftem kraków. Może kojarzycie firme z tego miasta, która zajmuje się takimi rzeczami i możecie zostawić mi na nią namiar? Czym sugerować się podczas wyboru takiej firmy?
ołówek

Re: odzież reklamowa

Post autor: ołówek »

Jakiś czas temu zastanawialiśmy się w firmie czy zamówić koszulki firmowe polo dla pracowników. Wymyśliłem, żeby wyhaftować logotyp naszej firmy na lewej stronie i dołożyć link do strony. Udało nam się trafić na świetnych specjalistów z firmy GQB. Moim zdaniem warto do nich zaglądać. Polecam!
kórtka

Re: odzież reklamowa

Post autor: kórtka »

Realizację odzieży reklamowej woleliśmy powierzyć absolutnym i zaufanym specjalistom. Z tej okazji padło na https://www.studiosiedem.com.pl/kategor ... owa,2.html , którym zawdzięczamy niezwykle solidną reklamę. Całkowicie odpowiada to moim wymaganiom. A coś takiego faktycznie działa na klientów!
świś

Re: odzież reklamowa

Post autor: świś »

Jeśli chcecie zakupić odzież reklamową, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.reflect.pl/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji w tym zakresie. Uważam, że warto stawiać na jakość i przede wszystkim sprawdzone rozwiązania, które będą idealnie dopasowane do potrzeb firmy. Taka forma reklamy jest naprawdę ciekawa.
czekoladowamilkaa

Re: odzież reklamowa

Post autor: czekoladowamilkaa »

Ja ostatnio widziałam, że porządne Polary z haftem loga można zamówić w firmie GQB. Jeśli nadal szukasz polarów i innej odzieży do swojej firmy to koniecznie zapoznaj się z ofertą GQB. Myslę, że bez większego probelmu kupisz tam wszystko czego potrzebujesz. Ceny sa bardzo atrakcyjne.
ODPOWIEDZ