Odszkodowanie

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
MartinBic
Posty: 38
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:26

Odszkodowanie

Post autor: MartinBic »

Hej. Moja siostra miala dzis stluczke i zastanawiamy sie u kogo zalatwic doplate do odszkodowania. Myslelismy o https://hoolster.pl/doplaty-do-odszkodowan/ Co sadzicie o naszym pomysle? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Odszkodowanie

Post autor: mazajka »

Jakiś rok temu moja znajoma starała się o odszkodowanie to miała problemy, musiała się odwoływać. Nie sądziłam, że mi też przyjdzie dochodzić odszkodowania, ale takich rzeczy się nie planuje wiadomo. Dobrze, że tylko tak się skończyło, mogłam bardziej ucierpieć. Ale ja już zgłosiłam się o pomoc do kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Uznałam, że adwokat najlepiej zajmie się sprawą i tak też było. Lepiej polegać na kimś kto się na tym zna.
Awatar użytkownika
Kinga_182
Posty: 75
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:52

Re: Odszkodowanie

Post autor: Kinga_182 »

Takie sprawy nie należą do łatwych. Dochodzenie odszkodowań najlepiej pozostawić fachowcom. Jest wiele firm, które się zajmują tego typu sprawami jak np. https://kancelariaprobono.pl Oni najlepiej wiedzą jakich argumentów użyć żeby sprawę wygrać.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
Mirka85Mirka
Posty: 74
Rejestracja: 05 lut 2020, 11:07

Re: Odszkodowanie

Post autor: Mirka85Mirka »

A co w sytuacji jeżeli już jest te odszkodowanie ale jest zaniżone ? Mój znajomy tak miał i bardzo pomogła im firma https://www.doplatydooc.com.pl/ i oni działają na zasadzie skupu odszkodowań pozwala uzyskać wyższe odszkodowanie z OC .
K4mil00s

Re: Odszkodowanie

Post autor: K4mil00s »

Dostałeś zaniżone odszkodowanie? Nie ma się co załamywać. Zerknij na blog https://odkup-odszkodowan.com.pl/ . Blog zawiera artykuły, które podają metody na uzyskanie pełnej kwoty odszkodowania. Jednak jeżeli nie czujesz się na siłach na samodzielną walkę z ubezpieczycielem, zlec to profesjonalnym firmą odszkodowawczym. Na blogu znajdziesz również polecane firmy, które posiadają odpowiednią wiedzę i są skuteczne w dochodzeniu odszkodowań.
wiśka

Re: Odszkodowanie

Post autor: wiśka »

Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/no-win-no-fee/ macie namiar na firmę odszkodowawczą, która zajmuje się odzyskiwaniem należności dla swoich klientów po wypadkach w UK. Na pewno jej dużym atutem jest to, że jeśli nie odzyska pieniędzy, to nie pobiera wynagrodzenia. Myślę, że jest to bardzo uczciwe. Warto zapoznać się z jej ofertą i w razie pytań się z nimi skontaktować.
ODPOWIEDZ