Nieprzewidziany wydatek

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Tolislawa1964
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2020, 18:04

Nieprzewidziany wydatek

Post autor: Tolislawa1964 »

Cześć! Podejrzewam, że wielu z was było w sytuacji, w której w waszym życiu pojawił się niespodziewany dość duży wydatek. Pewnie pierwsze, co wam przyszło do głowy, to wzięcie kredytu. Pomyślałam o tym samym, ale samej trudno jest mi znaleźć korzystną ofertę. Myślicie, że powinnam skonsultować się z doradcami z czasnakredyt.pl? Jakie macie na ich temat zdanie?
Awatar użytkownika
zygmunt-85
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 10:32

Re: Nieprzewidziany wydatek

Post autor: zygmunt-85 »

Wpadłem w małe kłopoty finansowe, co wiąże się głównie z utratą pracy i niemożnością utrzymania się. Zaciągnąłem kilka pożyczek, które niestety nie polepszyły mojej sytuacji. Na szczęście doradcy z czasnakredyt.pl pokazali mi rozwiązanie, jakim jest pożyczka konsolidacyjna. Okazało się, że wszystkie kredyty mogę połączyć w jedną wygodną ratę. Uważam, że nikt tak dobrze, jak oni nie zna się na finansach.
Awatar użytkownika
Jolka.W
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:18

Re: Nieprzewidziany wydatek

Post autor: Jolka.W »

Jeśli nie chcemy mieć dużo formalności przy załatwianiu pożyczki, to lepiej wziąć ją spoza banku. W takim rozwiązaniu jest mniej dokumentów do wypełnienia, a pieniądze mogą też osoby widniejące w rejestrach BIK i KRD. Można ubiegać się o wysokie sumy, nawet ponad 100 tys. zł. Szczegóły znajdziecie tutaj, jest też przelicznik wysokości pożyczki https://concash.pl/pozyczki-prywatne .
zoskał

Re: Nieprzewidziany wydatek

Post autor: zoskał »

zygmunt-85 pisze: ↑07 gru 2020, 6:11 Wpadłem w małe kłopoty finansowe, co wiąże się głównie z utratą pracy i niemożnością utrzymania się. Zaciągnąłem kilka pożyczek, które niestety nie polepszyły mojej sytuacji. Na szczęście doradcy z czasnakredyt.pl pokazali mi rozwiązanie, jakim jest pożyczka konsolidacyjna. Okazało się, że wszystkie kredyty mogę połączyć w jedną wygodną ratę. Uważam, że nikt tak dobrze, jak oni nie zna się na finansach.
zygmunt skontaktuj się z kancelarią Lexa (tel.690 028 931), oni po analizie finansowej podpowiedzą najlepsze rozwiązanie. Wydaje mi się, że konsolidacja to żadne wyjście z dołka...
Awatar użytkownika
uwaga2019
Posty: 64
Rejestracja: 13 maja 2019, 20:07

Re: Nieprzewidziany wydatek

Post autor: uwaga2019 »

Na nieprzewidziane wydatki najlepiej wziąć dobrą pożyczkę, jaką pożyczkę? za ile? oraz gdzie? doradzi nam firma Bold Invest https://www.boldinvest.pl/ . Firma specjalizuje się wyszukiwaniu kredytów różnego typu, robią to z dużym powiedzeniem, dzięki dobrej znajomości całego rynku pożyczek. Można udać się tam śmiało jeśli dość pilnie potrzebujemy dodatkowej gotówki na jakieś wydatki.
bądzel

Re: Nieprzewidziany wydatek

Post autor: bądzel »

Niestety nie poprę przedmówcy, bo zaciąganie nowych długów nie jest dobrym rozwiązaniem przy spirali zadłużenia. Tak jak wcześniej pisała zoskał lepiej z kancelarią lexa wejść w układy i oddłużyć się z nimi na amen.
Świerk22

Re: Nieprzewidziany wydatek

Post autor: Świerk22 »

W sprawach pożyczek warto się wpierw dobrze doinformować bo to rozległy temat. Warto wpierw poczytać o rożnych ofertach np. https://kokos.pl/pozyczka-na-dowod/, a potem wybrac, który wariant opłaca się najbardziej.
FrankusięK914

Re: Nieprzewidziany wydatek

Post autor: FrankusięK914 »

No dlatego właśnie warto mieć odłożone jakieś dodatkowe pieniądze, które świetnie się sprawdzą w takim nieprzewidzianym wydatku :)
daża

Re: Nieprzewidziany wydatek

Post autor: daża »

W sumie to każdego z nas może spotkać nieprzwidziany wydatek, trudna sytuacja, a tu zero jakichkolwiek oszczędności. Wtedy taka pożyczka na dowód https://taktofinanse.pl/Interesuje-Cie- ... mozliwosci może okazać się wybawieniem z kłopotów. Łatwiej spłacić raty, niż konkretną sumę odłożyć.

naczynia z miedzi
ODPOWIEDZ