Niemiecki online

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Werkaś

Niemiecki online

Post autor: Werkaś »

Witajcie. Wpadł mi niedawno w oko kurs niemieckiego online https://akcent-edu.pl/kursy-jezyka-niem ... w-137.html. Co myślicie o takie nauce? Na kurs stacjonarny w obecnej sytuacji raczej się nie zdecyduję, a chciałabym podszkolić moje umiejętności językowe. Dajcie znać czy taka zdalna nauka jest warta zachodu.
Róża

Re: Niemiecki online

Post autor: Róża »

Warto wiedzieć czego się chce w życiu w jakiem kierunku chcemy iść ale trzeba też pamiętać że zanim pójdzie się na studia trzeba zdać maturę jest ich kluczem. Widziałam na https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-je ... yjski-2021 dużo ciekawych materiałów które dobrze pomogą się dobrze przygotować do tego ważnego egzaminu.
ZbigniewŹbigi

Re: Niemiecki online

Post autor: ZbigniewŹbigi »

Myślę, że to bardzo dobry pomysł! Sam od ponad pół roku uczę się w ten sposób języka portugalskiego i uważam, że to jest świetne rozwiązanie, bo oszczędzamy czas i pieniądze. A nasza nauka w ogóle na tym nie cierpi. Tak mi się wydaje :)

____
koty bengalskie
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Niemiecki online

Post autor: Iza »

Z tego, co się orientuję, to bardzo fajne kursy języka niemieckiego ( i nie tylko ) organizuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej ofertą w tym zakresie możecie się zapoznać na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Jest to szkoła z wieloletnim doświadczeniem, więc jestem przekonana, że na pewno będziecie zadowoleni :)
Lełek

Re: Niemiecki online

Post autor: Lełek »

W przypadku kiedy będziecie szukali konkretnych podpowiedzi w zakresie radzenia sobie z nowym językiem i nie do końca wiecie na kogo warto postawić jeśli chodzi o kurs języka niemieckiego to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Instytut Austriacki we Wrocławiu https://www.wroclaw.oei.org.pl/nauka-ni ... m-wroclaw/ którzy organizują kurzy zarówno indywidualne, online, czy także specjalne dla firm. Mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami i jakością kształcenia, bo u mnie naprawdę daje to dużo możliwości i przygotowanie do wyjazdu. Pozdrawiam serdecznie!
Lechuśiek0356

Re: Niemiecki online

Post autor: Lechuśiek0356 »

Szczerze mówiąc to nauka każdego języka online jest bardzo dobrym pomysłem. Ja tak przez kilka lat uczyłem się języka hiszpańskiego i rzeczywiście udało mi się z tym dojść do takiego porządnego, komunikatywnego poziomu. W sumie można powiedzieć, że robiłem to jeszcze przed modą na szkolenia online.
ODPOWIEDZ