Naprawa i serwis AGD

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
oksana-77
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2020, 3:48

Naprawa i serwis AGD

Post autor: oksana-77 »

Jakie moglibyście mi polecić serwisy AGD w Krakowie? Słyszałam, że całkiem dobrze z różnego rodzaju naprawami radzą sobie pracownicy firmy pomoc-agd-krakow.pl. Zgodzicie się z tym?
Awatar użytkownika
lea66
Posty: 1
Rejestracja: 24 lis 2020, 18:13

Re: Naprawa i serwis AGD

Post autor: lea66 »

Nie przypuszczałam, że naprawa lodówki pójdzie im tak sprawnie i bez najmniejszego problemu. Szybko zdiagnozowali przyczynę, przy okazji wszystko tłumaczyli co i jak, więc dokładnie wiedziałam, za co płacę. Mogę ich zdecydowanie polecić.
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: Naprawa i serwis AGD

Post autor: Natalex »

Jest taki serwis, który ma sieć swoich punktów w całym kraju i jeśli jest taka potrzeba, to dojadą nawet na miejsce. Quadra Net https://www.quadra-net.pl/dla-biznesu/k ... uktow/agd/ to wyjątkowo rzetelny zespół specjalistów, którzy z dużym zaangażowaniem zajmują się każdym urządzeniem bez względu na markę. Naprawiają szybkom sprawnie i skutecznie.
Miłeczka

Re: Naprawa i serwis AGD

Post autor: Miłeczka »

Wielu ludzi kupuje nowy sprzęt, zamiast sprawdzić, czy jest możliwość jego naprawy. Jeśli jesteście z okolic Gdańska, to polecam ten serwis https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-gdansk/. Jeśli zepsuje wam się piekarnik, pralka lub zmywarka, to warto się z nimi skontaktować, nim zdecydujecie się na zakup nowego sprzętu. Jest to również ekologiczne podejście, które jest bardzo ważne.
Konrado

Re: Naprawa i serwis AGD

Post autor: Konrado »

Z Krakowa polecam https://usterka.pl/serwis-agd/krakow/naprawa-zmywarek naprawiają sprzęt naprawdę sprawnie, widać, ze ich fachowcy znają się na rzeczy. Do tego mają atrakcyjny cennik i szybkie terminy wizyt. Ja umawiałem termin przez formularz online, bez żadnych telefonów i idzie to naprawdę raz dwa
ODPOWIEDZ