najlepsze świece samochodowe

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Żarko82
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2022, 1:14

najlepsze świece samochodowe

Post autor: Żarko82 »

W jakim sklepie internetowym można według was dostać najlepsze świece zapłonowe? Pomyślałem sobie ostatnio, że warto by było zaryzykować i zamówić coś online, szczególnie że sporo osób robi to w ten właśnie sposób. Zresztą koledzy też mi to zalecali. Czy wy chcielibyście polecić jakiegoś konkretnego producenta świec albo sklep z nimi? Byłoby świetnie ;)
Awatar użytkownika
Feliks-72
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2023, 19:07

Re: najlepsze świece samochodowe

Post autor: Feliks-72 »

Mnie super sprawdzają się świece beru, ale to też zależy od Twoich oczekiwań i oczywiście od Twojego samochodu. Najlepiej by chyba było przetestować różne i na tej podstawie ewentualnie zdecydować. A w internecie po prostu wpisz najlepsze świece zapłonowe i na pewno szybko znajdziesz dobry sklep internetowy, ja tak właśnie zrobiłem i polecam sposób :D
latowa

Re: najlepsze świece samochodowe

Post autor: latowa »

Zerkam sobie co nieco i ja mam sporo do powiedzenia, ale jak już mamy co nieco powiedzieć, to mam na oku takie https://forum-mechaniczne.pl/portal/alternator/ porady. Alternator to dla nas kwestia możliwości podstawowych, ale z tym czasem jest też problem. Dlatego mam nadzieję, że jakoś to ogarnę.
ODPOWIEDZ