Muzyka i teledyski

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Dargomir1982
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 20:47

Muzyka i teledyski

Post autor: Dargomir1982 »

Cześć wszystkim. Podzielcie się adresami waszych ulubionych portali muzycznych. Jakie strony odwiedzacie najczęściej? Mówię o mniej popularnych ;)
Awatar użytkownika
Herma89
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 5:24

Re: Muzyka i teledyski

Post autor: Herma89 »

Ja chyba najczęściej przeglądam disco-polo.info, bo ta muzyka jest mi zdecydowanie najbliższa. Poza tym można tam znaleźć nie tylko teledyski, ale i fajne konkursy, ciekawe ogłoszenia czy nowinki z życia wykonawców i ulubionych zespołów.
koźa

Re: Muzyka i teledyski

Post autor: koźa »

Ja teledysków nie oglądam, ale muzyki uwielbiam słuchać. Najczęściej słucham jej tak, żeby nie przeszkadzać innym. Uwielbiam muzykę poważną a w niej naprawdę wielkie znaczenie ma czystość dźwięku. Chciałam więc zainwestować w słuchawki naprawdę dobrej jakości, takie, które posłużą mi kilka lat. Szukałam miejsca w sieci, gdzie można znaleźć szeroki wybór takiego sprzętu i natrafiła ma stronę http://bangolufsen.pl/ . Wybrałam takie, z których jestem bardzo zadowolona. Słuchanie w nich muzyki to naprawdę przyjemność.
ODPOWIEDZ