Motocykl - skąd części?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Wielisław1978
Posty: 1
Rejestracja: 07 cze 2021, 2:06

Motocykl - skąd części?

Post autor: Wielisław1978 »

Gdzie waszym zdaniem najlepiej jest kupować części motocyklowe? Widziałem kilka niezłych ofert w sklepach online i biorę pod uwagę taką właśnie formę zakupów. Nigdy nie zamawiałem podzespołów przez internet, ale wydaje się to bardziej opłacalne. Co sądzicie? Nie ukrywam, że przydałaby mi się rada kogoś bardziej doświadczonego.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Motocykl - skąd części?

Post autor: balecki »

Ogólnie ja nigdy nie miałem żadnego problemu jeśli chodzi o dostęp do części do mojego motocyklu i muszę przyznać, że nie jest to raczej nic skomplikowanego. Zdecydowanie mogę każdemu polecić również bardzo ciekawy wpis https://nowagazeta.pl/artykul/intercom- ... go/1199242 gdyż z niego dowiemy się czym takim jest Intercom.
Miłkuś

Re: Motocykl - skąd części?

Post autor: Miłkuś »

A ja nie powiem bo bardzo często zamawiam części do motocyklu właśnie przez internet. I tak jak tym razem szukałam czegoś więcej na temat motocyklów to natrafiłam na tego linka https://www.youtube.com/c/Namotocyklu dzięki któremu wiele ciekawych filmików można znaleźć na temat motocyklów. Także na pewno pooglądam sobie takie filmiki. Bo jednak zostały one stworzone przez najlepszych specjalistów znających się na motocyklach.
uwaga20193

Re: Motocykl - skąd części?

Post autor: uwaga20193 »

Polecam stronę http://motoobsesja.pl , tu każdy motocyklista poczyta o odzieży. To ważny element wyposażenia, zarówno w mieście jak i na dalszych trasach. Odzież powinna być dobrej jakości, tylko wtedy spodnie, budy czy kurtka chronią nasze ciało np. przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi. Ważny jest materiał z jakiego są wykonane, często lepiej chronią podczas wypadków.
Mikołaj

Re: Motocykl - skąd części?

Post autor: Mikołaj »

Jakoś ja do tej pory jeszcze nie miałem żadnych problemów z moim motocyklem i tak naprawdę pracuje on jakby był nowy. Wiem również już poniekąd z doświadczenia jak ważną sprawą jest to, aby mieć kompletne ubranie do takiej jazdy. Ja całkiem niedawno w sklepie https://redline.com.pl/pl/kategoria/13- ... rmoaktywne miałem okazję kupić dla siebie bardzo ciekawą kominiarkę. W końcu jest ona potrzebna podczas jazdy i myślę, że na tych kwestiach nie wolno oszczędzać.
ODPOWIEDZ