Montaż lpg w Katowicach

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
BeataBeata41
Posty: 39
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:13

Montaż lpg w Katowicach

Post autor: BeataBeata41 »

Witam,

szukam firmy w okolicach Katowic lub okolic, która zamontuje mi lpg w aucie.
Awatar użytkownika
Couiry32
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2020, 12:52

Re: Montaż lpg w Katowicach

Post autor: Couiry32 »

ile to może kosztować?
-
praca sprzedawcy bielsko
Awatar użytkownika
Iieleta15
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2020, 15:37

Re: Montaż lpg w Katowicach

Post autor: Iieleta15 »

też myślę o tej opcji.
-
Fotograf ślubny
Awatar użytkownika
85Mich
Posty: 39
Rejestracja: 30 paź 2019, 11:36

Re: Montaż lpg w Katowicach

Post autor: 85Mich »

Ja mogę polecić taki serwis w Katowicach na Brygadzistów 82a i jest to punkt Auto Gaz Śląsk. Firma oferuję usługi związane z drobnymi naprawami poszczególnych elementów instalacji auto LPG i i większymi pracami. Na miejscu znajdziemy fachową obsługę i na pewno nam dobrze doradzą co i jak.
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:08

Re: Montaż lpg w Katowicach

Post autor: Tomasz332 »

Ceny paliw w Polsce są za wysokie. Dlatego zdecydowałem się już danwo na instalację gazową w moim samochodzie. Jeśli ty też masz w swoim samochodzie instalację gazową to powinieneś poznać tą stronęreduktor tomasetto tą stronę polecił mi mechanik że tak jest najlepszy wybór części.
Awatar użytkownika
Sucre
Posty: 61
Rejestracja: 23 sty 2020, 14:11

Re: Montaż lpg w Katowicach

Post autor: Sucre »

Ja mogę polecić Auto Gaz Śląsk https://autogaz.com.pl/kontakt/ . Zajmowali się zakładaniem instalacji LPG w moim aucie i wszystko działa bardzo sprawnie. Firma bardzo profesjonalna z przystępnymi cenami. Najważniejsze jest to, że koszta dojazdów do pracy są teraz znacznie niższe.
Awatar użytkownika
Jaha
Posty: 15
Rejestracja: 24 lut 2020, 10:34

Re: Montaż lpg w Katowicach

Post autor: Jaha »

U mnie instalację LPG zakładała firma BAS z Zabrza https://www.baszabrze.pl/oferta/auto-gaz . Zakładają instalacje w systemie Lovato SMART, który m.in. sam wybiera najlepszy moment przełączenia napędu na gazowy. System jest w pełni zautomatyzowany i pozwala skupić się na prowadzeniu auta, dając pewność prawidłowego działania wszystkich układów.
ODPOWIEDZ