Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: marina_t »

Hej wszystkim :) czy ktoś z Was korzystał już z usług Magicznej Kliniki ? Szukam miejsca gdzie wykonują skuteczne zabiegi związane z medycyną estetyczną i ich oferta najbardziej przykuła moja uwagę. Warto ?
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: elbaa »

Tak ja często u nich bywam :) co prawda nie w woj wielkopolskim tylko mazowieckim ale wiem od znajomych z innych miast Polski, że poziom tych usług jest tak samo wysoki bez względu na miasto :) Jak najbardziej warto :)
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: inkka »

ja byłam w Poznaniu na zabiegu modelowania ust u dr Derevienko :) pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, bardzo dobre ceny. Często pojawiają się ciekawe promocje, ja zawsze na nie poluje :)
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: marina_t »

super dziewczyny bardzo Wam dziękuje za informacje. W takim razie zapisuje się na pierwszą wizytę :)
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: katarina »

Dołączam się do poprzednich opinii, zdecydowanie warto zapisać się na zabieg. Byłam na kilku zabiegach na twarz i jestem zadowolona z efektu. Jestem przekonana, że wrócę tam jeszcze nieraz, bo mam już do pań doktor pełne zaufanie. Nie ma co się zastanawiać nad wizytą. Można szybko się do nich umówić online, co w dzisiejszych czasach jest dużym udogodnieniem.
Awatar użytkownika
Jolka.W
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:18

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: Jolka.W »

Warto się do nich wybrać na każdy zabieg. Ja akurat nie byłam w Magicznej Klinice w województwie wielkopolskim, ale i tak polecam. Mają swoje oddziały w całej Polsce i każdy ma świetnych specjalistów. Ja polecam doktor Iwonę Cimaszkiewicz, która ma dużą wiedzę i doświadczenie, szczególnie w przypadku zabiegów na twarz.
TadeuszCzyntoń

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: TadeuszCzyntoń »

Ja nie znam tej klinki. Pierwszy raz o niej słyszę.
Awatar użytkownika
Kasja
Posty: 68
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:23

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: Kasja »

Tadeusz, jeśli nie słyszałeś o Magicznej Klinice, a planujesz jakiś zabieg, to ja Ci ich szczerze polecam. Mają bogatą ofertę, także zabiegów dla mężczyzn. Ich oddziały są w całej Polsce, nawet nieco mniejszych miastach. Mają świetnych lekarzy i pracują na najlepszych produktach.
węrcia

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: węrcia »

dziewczyny fajny wątek sama też byłam już 2 razy w Magicznej Klinice, trzeba było poprawić wygląd ust bo moje naturalne były bardzo wąskie. Ogólnie jestem zadowolona, lekarz przeprowadził konsultację, wykonał zabieg. Wszystko na wysokim poziomie :)
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: katarina »

Węrcia, ja też byłam w Magicznej Klinice na modelowaniu ust i polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm i ogromna wiedza na temat nowoczesnych metod wykorzystywanych w medycynie estetycznej. Bałam się, że zabieg będzie bolał, ale na szczęście okazało się, że to nieprawda. Po zabiegu mogłam wrócić do normalnego trybu życia.
Awatar użytkownika
Kasja
Posty: 68
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:23

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: Kasja »

A ja mam takie pytanie. Nie wiem czy któraś z Was robiła, ale może wiecie. Widziałam, że Magiczna Klinika ma zabieg odmładzania skóry dłoni. Zaraz święta i zastanawiam się nad wykupieniem tego dla mamy. Jak wygląda ten zabieg? Kiedy efekty są widoczne? Boli? Bo mama panikara jest... Z góry dzięki za info.
Kryśka55

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: Kryśka55 »

Też chętnie się czegoś dowiem o tym zabiegu. I o modelowaniu podbródka - to moja kolejna zmora. Trochę lat mam na koncie, ale powiem szczerze, że i dłonie, i ten podbródek są moją zmorą i sprawiają, że wyglądaj starzej. Mam Magiczną Klinikę w mieście więc może i ja bym zrobiła coś dla siebie.
GośkaWu

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: GośkaWu »

Magiczna Klinika jest godna polecenia. Wykonują zabiegi na najwyższym poziomie. Zawsze wychodzę bardzo zadowolona. Oferta kliniki jest bardzo bogata, a ceny konkurencyjne. Korzystam z zabiegu odmładzania dłoni. Efekty są widoczne bardzo szybko, dłonie stają się delikatne i zregenerowane. Zabieg jest praktycznie bezbolesny i wykonany bardzo fachowo - widać że lekarze lubią to co robią. Gorąco polecam.
Awatar użytkownika
Jolka.W
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:18

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: Jolka.W »

Kryśka55, ja akurat nie byłam na zabiegu na podbródek, ale za to moja koleżanka była i też robiła go w Magicznej Klinice. Muszę przyznać, że zabieg został świetnie wykonany, bo efekt widać od razu. Koleżanka mówiła, że teraz czuje się znacznie lepiej, akceptuje swój wygląd, więc na pewno warto.
igła

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: igła »

Ja mam w planach powiększenie ust, ale jestem trochę przerażona, bo jak efekt mi się nie spodoba to co ja zrobie? Nie da się tego cofnąć, trzeba będzie czekać na to, aż kwas się wchłonie. Nie wiem, jak bym to wytrzymała. Jesteście po takim zabiegu? Może któraś mogłaby się podzielić ze mną doświadczeniem.

energia mc2
bryłka

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: bryłka »

igła pisze: ↑13 kwie 2021, 17:55 Ja mam w planach powiększenie ust, ale jestem trochę przerażona, bo jak efekt mi się nie spodoba to co ja zrobie? Nie da się tego cofnąć, trzeba będzie czekać na to, aż kwas się wchłonie. Nie wiem, jak bym to wytrzymała. Jesteście po takim zabiegu? Może któraś mogłaby się podzielić ze mną doświadczeniem.
Nie masz się czego bać, ja się zdecydowałam i to była bardzo dobra decyzja. Zmiana subtelna, bo zdecydowaam się na 0,8 ml, ale na plus naprawdę.
łucja

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: łucja »

Taka teraz chyba moda, bo dużo dziewczyn robi podbródki i powiększa usta. Nie ma w tym nic złegom tylko zastanawiam się, co będzie, jak kanony piękna się zmienią i będą pożądane na przyjkład wąskie usta, a nie takie wydatne. Szczerze mówiąc sama też się zastanawiałam nad takim zabiegiem, ale bardziej pod kątem wyrównania asymetrii.
ósemka

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: ósemka »

łucja pisze: ↑27 kwie 2021, 1:19 Taka teraz chyba moda, bo dużo dziewczyn robi podbródki i powiększa usta. Nie ma w tym nic złegom tylko zastanawiam się, co będzie, jak kanony piękna się zmienią i będą pożądane na przyjkład wąskie usta, a nie takie wydatne. Szczerze mówiąc sama też się zastanawiałam nad takim zabiegiem, ale bardziej pod kątem wyrównania asymetrii.
Ja usta też chętnie bym sobie zrobiłam, bo mam wąskie. A jak jest możliwość żeby poprawić urodę, to czemu nie :)
kaśka2909

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: kaśka2909 »

ósemka pisze: ↑05 maja 2021, 11:54
łucja pisze: ↑27 kwie 2021, 1:19 Taka teraz chyba moda, bo dużo dziewczyn robi podbródki i powiększa usta. Nie ma w tym nic złegom tylko zastanawiam się, co będzie, jak kanony piękna się zmienią i będą pożądane na przyjkład wąskie usta, a nie takie wydatne. Szczerze mówiąc sama też się zastanawiałam nad takim zabiegiem, ale bardziej pod kątem wyrównania asymetrii.
Ja usta też chętnie bym sobie zrobiłam, bo mam wąskie. A jak jest możliwość żeby poprawić urodę, to czemu nie :)
Wiecie, kto w MK zajmuje się powiększaniem ust?
jaśka

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: jaśka »

Ja bym poszła na wyrównanie asymetrii ust i może ich nawilżenie, moja koleżanka była i naprawdę super wygląd, naturalnie, ale lepiej. Zmiana jest subtelna, ale dla mnie to jest ok, chciałabym osiągnąć podobny efekt. Jak Wasze doswiadczenia z powiekszaniem ust? Chętnie się dowiem, ja to u Was było.
aśkabe

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: aśkabe »

jaśka pisze: ↑08 maja 2021, 12:54 Ja bym poszła na wyrównanie asymetrii ust i może ich nawilżenie, moja koleżanka była i naprawdę super wygląd, naturalnie, ale lepiej. Zmiana jest subtelna, ale dla mnie to jest ok, chciałabym osiągnąć podobny efekt. Jak Wasze doswiadczenia z powiekszaniem ust? Chętnie się dowiem, ja to u Was było.
Jak na pierwszy raz to nie ma co szaleć, ja zdecydowałam sie na 0,6 ml i super jest efekt. Dziubka brak, usta wyglądają ładnie.
mirosława45

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: mirosława45 »

0,6 to jednak trochę za mało, chyba, że chciałaś tylko lekko wypełnić usta, ale nie je powiększyć. Mi powiedziano, że 1 ml to wcale nie jest dużo i rzeczywiście się z tym zgadzam. Ja miałam po powiększaniu ust straszne siniaki, także kilka dni warto sobie na wszelkich wypadek zarezerwować na odpoczynek i wolne.
hałka

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: hałka »

Lekarzy w magicznej klinice mają bardzo profesjonalnych, wysoko wyspecjalizowanych, zabiegi są nowoczzesne, lekarz był w stanie doradzić mi odpowiednie rozwiązanie. Trudno się do czegokolwiek przyczepić, chyba, że do oczekiwania w kolejce :D Polecam współpracę, od razu po konsultacji można zdecydować się na zabieg.
syśkamarkowicz

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: syśkamarkowicz »

mirosława45 pisze: ↑12 maja 2021, 12:51 0,6 to jednak trochę za mało, chyba, że chciałaś tylko lekko wypełnić usta, ale nie je powiększyć. Mi powiedziano, że 1 ml to wcale nie jest dużo i rzeczywiście się z tym zgadzam. Ja miałam po powiększaniu ust straszne siniaki, także kilka dni warto sobie na wszelkich wypadek zarezerwować na odpoczynek i wolne.
To musi ustalić lekarz, taka jest prawda. I dużo zależy też od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Teraz są różne metody powiększania ust.
miśka5

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: miśka5 »

Ja miałam na początku 0,8 i wydawało mi się, że to jest dużo, poźniej po 5 miesiącach dostrzyknęłam 0,6 i dopiero wtedy byłam zadowolona. Ogólnie warto pytać jaką techniką lekarz wykonuje powiekszanie ust, warto też jasno komunikować na jakim efekcie nam zależy.
łosiek787

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: łosiek787 »

miśka5 pisze: ↑17 maja 2021, 12:41 Ja miałam na początku 0,8 i wydawało mi się, że to jest dużo, poźniej po 5 miesiącach dostrzyknęłam 0,6 i dopiero wtedy byłam zadowolona. Ogólnie warto pytać jaką techniką lekarz wykonuje powiekszanie ust, warto też jasno komunikować na jakim efekcie nam zależy.

Masz racje jest to szalenie ważne, bo później można się rozczarować i to bardzo niemiło. Ja wierzę jednak w to, że jak korzystamy z usług dobrego specjalisty to raczej wszystko powinno być okej.
kingaś

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: kingaś »

Wypełnianie doliny łez zakończone pełnym sukcesem, super rezultaty i do tego niedrogo, bo zapłaciłam 600 zł, a za taki zabieg zazwyczaj trzeba dać 1400 złotych, jak się orientowałam także cena niższa o ponad połowę. Co więcej, no bardzo zadowolona jestem, wszystko w jak najlepszym porządku, lekarz kompetentny, wszystko mi wytłumaczona przed zabiegiem. Czy warto? jasne, ze tak.
barawłodzimierz

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: barawłodzimierz »

kingaś pisze: ↑25 maja 2021, 22:18 Wypełnianie doliny łez zakończone pełnym sukcesem, super rezultaty i do tego niedrogo, bo zapłaciłam 600 zł, a za taki zabieg zazwyczaj trzeba dać 1400 złotych, jak się orientowałam także cena niższa o ponad połowę. Co więcej, no bardzo zadowolona jestem, wszystko w jak najlepszym porządku, lekarz kompetentny, wszystko mi wytłumaczona przed zabiegiem. Czy warto? jasne, ze tak.
Super, że efekty Cię zadowalają. Ja jak narazie dopiero myślę, ale dolina łez mi przeszkadza, widać ją szczególnie jak się nie wyśpie, od razu starzej wygląda.... także czas coś w tym zrobić.
Maryś

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: Maryś »

Jak zdążyłam zauważyć w ogóle placówki medyczne przechodzą ostatnio metamorfozę. XXI wiek wkracza także do przychodni i gabinetów lekarskich. Otóż mają tam specjalny program dla lekarza , w którym prowadzona jest cała dokumentacja medyczna pacjentów ale co najważniejsze program umawia pacjentów i jeszcze przypomina im przed terminem, że mają zaplanowaną wizytę lekarską.
szałas45

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: szałas45 »

Dokładnie, placówki medyczne chcąc nie chcąc musza się w jakiś sposób dostosować do klienta i bardzo dobrze to widać... ale to na plus moim zdaniem, bo dzięki temu pacjent może uzyskać wsparcie wybranego specjalisty nieco szybciej. W przypadku gabinetów medycyny estetycznej mobilność to bardzo dobre rozwiązanie.
kinaśka

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: kinaśka »

Zdecydowałam się tutaj na korekcję ust i nosa za pomocą kwasu hialuronowego, bardzo dobra opcja, szybko pozbyłam się kompleksów, a tyle czasu zwlekałam z udaniem się na konsultację. Moim zdaniem warto, szczególnie jak macie ograniczony budżet, a chcielibyście skorzystać z profesjonalnych usług wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
szarańcza67

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: szarańcza67 »

kinaśka pisze: ↑01 cze 2021, 16:35 Zdecydowałam się tutaj na korekcję ust i nosa za pomocą kwasu hialuronowego, bardzo dobra opcja, szybko pozbyłam się kompleksów, a tyle czasu zwlekałam z udaniem się na konsultację. Moim zdaniem warto, szczególnie jak macie ograniczony budżet, a chcielibyście skorzystać z profesjonalnych usług wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej.
I co po tej korekcie jesteś zadoowlona?
Ciątka

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: Ciątka »

Dziewczyny, a co myślicie o naturalnym powiększenie piersi (bez ingerencji skalpelem): http://otg.net.pl/uroda/naturalne-sposo ... skuteczne/ Ma to w ogóle sens, może którąś z Was stosowała jakiś taki naturalny sposób? Zastanawiam się nad tym, bo na skalpel mnie nie stać i też nie jestem do tego przekonana:)
Alkax

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: Alkax »

Korekta nosa kwasem hialuronowym mega udana, bałam się okropnie, bo to pierwszy moj taki zabieg, ale jestem bardzo zadowolona, wszystko w jak najlepszym porządku. Nie czekałam długo, zostałam przyjęta o czasie, lekarz. wszystko mi dokładnie wytłumaczył, również to jakich realnie efektów mogę się spodziewać. Na pewno przyjdę za jakiś czas jak kwas się wchłonie :)_
ladaska

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: ladaska »

Wiem, że teraz dużo osób decyduje się na poprawę konturu nosa za pomocą kwasu hialuronowego. Super opcja, bo naprawdę dużo to daje. Chyba, że ktoś chce całkowicie zmienić kształt nosa to wtedy zostaje zbieranie na operację. Chociaż ja szczerze mówiąc trochę bym się bała.
monkaPE

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: monkaPE »

ladaska pisze: ↑01 lis 2021, 10:34 Wiem, że teraz dużo osób decyduje się na poprawę konturu nosa za pomocą kwasu hialuronowego. Super opcja, bo naprawdę dużo to daje. Chyba, że ktoś chce całkowicie zmienić kształt nosa to wtedy zostaje zbieranie na operację. Chociaż ja szczerze mówiąc trochę bym się bała.
Nos to i ja bym sobie zrobiła, bo mam starszny kompleks na tym punkcie ;(
xdominika

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: xdominika »

monkaPE pisze: ↑01 lis 2021, 14:33
ladaska pisze: ↑01 lis 2021, 10:34 Wiem, że teraz dużo osób decyduje się na poprawę konturu nosa za pomocą kwasu hialuronowego. Super opcja, bo naprawdę dużo to daje. Chyba, że ktoś chce całkowicie zmienić kształt nosa to wtedy zostaje zbieranie na operację. Chociaż ja szczerze mówiąc trochę bym się bała.
Nos to i ja bym sobie zrobiła, bo mam starszny kompleks na tym punkcie ;(
Jak to wygląda takie wypełnianie nosa kwasem hialuronowym? Czy to boli? Tez o tym myślę, ale sama nie wiem, nie jestem pewna.
gosiamal

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: gosiamal »

xdominika pisze: ↑04 lis 2021, 1:28
monkaPE pisze: ↑01 lis 2021, 14:33
ladaska pisze: ↑01 lis 2021, 10:34 Wiem, że teraz dużo osób decyduje się na poprawę konturu nosa za pomocą kwasu hialuronowego. Super opcja, bo naprawdę dużo to daje. Chyba, że ktoś chce całkowicie zmienić kształt nosa to wtedy zostaje zbieranie na operację. Chociaż ja szczerze mówiąc trochę bym się bała.
Nos to i ja bym sobie zrobiła, bo mam starszny kompleks na tym punkcie ;(
Jak to wygląda takie wypełnianie nosa kwasem hialuronowym? Czy to boli? Tez o tym myślę, ale sama nie wiem, nie jestem pewna.
Kwas hialuronowy podaje się tak samo jak w przypadku wypełniania zmarszczek czy powiększania ust. Nie jest to przyjemne, ale lekarz daje znieczulenie. Do przeżycia, nawet jak boicie się igieł tak jak ja :)
didiy

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: didiy »

Ciątka pisze: ↑19 sie 2021, 9:36 Dziewczyny, a co myślicie o naturalnym powiększenie piersi (bez ingerencji skalpelem): http://otg.net.pl/uroda/naturalne-sposo ... skuteczne/ Ma to w ogóle sens, może którąś z Was stosowała jakiś taki naturalny sposób? Zastanawiam się nad tym, bo na skalpel mnie nie stać i też nie jestem do tego przekonana:)
To tak się da? Chyba nie za bardzo biust naturalnymi sposobami powiększysz, chyba, że w ciąży, albo przytyjesz :)
Baśka66

Re: Magiczna Klinika ( woj. wielkopolskie) - opinie

Post autor: Baśka66 »

W Magicznej Klinice byłam w Poznaniu. Robiłam u nich wolumetrie twarzy i jestem mega zadowolona. Zarówno z samego zabiegu, efektów, jak obsługi na miejscu. W sumie sama nie wiedziałam jaki zabiegu zrobić. Moim problemem były policzki, nieco obwisłe, jak u chomika. Na miejscu doradzono mi właśnie wolumetrię, czyli wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Strzał w 10. Sam zabieg nie jakiś bardzo bolesny, choć odczuwalny. Ale warto, bo twarz odzyskała owal. Poza tym na miejscu przed zabiegiem dostałam wszystkie info i wiedziałam dokładnie krok po kroku co będzie robione.
ODPOWIEDZ