Luksusowe kosmetyki

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Wincentyna1972
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2021, 8:16

Luksusowe kosmetyki

Post autor: Wincentyna1972 »

Cześć wszystkim. Jak myślicie, czy oryginalne markowe kosmetyki są lepsze niż tańsze drogeryjne odpowiedniki? Ja mam kilka ulubionych produktów z tak zwanej wyższej półki, a wy? Właściwie bardziej niż cena czy marka liczy się dla mnie skuteczność.
Awatar użytkownika
kumpel
Posty: 62
Rejestracja: 30 lis 2019, 20:34

Re: Luksusowe kosmetyki

Post autor: kumpel »

Ja dla swojej dziewczyny ostatnio zamawialem kosmetyki na prezent :) wiedzialem ze bardzo lubi kosmetyki z bielendy, troche przeczytalem i postanowilem zamowic jej serie eco sorbet :) warto sobie wyprobowac, bo naprawde dobre jakosciowo i skuteczne. No i w calkiem spoko cenach
Jareśka

Re: Luksusowe kosmetyki

Post autor: Jareśka »

Jeśli jednocześnie za zakupy nie lubicie przepłacać to może warto w takim razie zastanowić się nad sprawdzeniem oferty E-Spar u których znajdziecie szeroki wybór produktów zarówno w zakresie kosmetyków do pielęgnacji ciała https://e-spar.com.pl/kategoria/pielegnacja-ciala/821 ale również po prostu żywności, akcesoriów itd. Obsługa konkretna, ceny bardzo dobre no i co również ważne w końcu nie muszę latać po sklepach jak mam wszystko w jednym miejscu i mogę sobie z dostawą do domu zamówić z laptopa.
ODPOWIEDZ