Leasing pojazdów z UE?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 141
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:11

Leasing pojazdów z UE?

Post autor: maksik »

Na https://www.carforfriend.pl/leasing-pojazdow-z-ue/ jest dostępna oferta na zakup w leasingu samochodu w Unii Europejskiej. Czy ktoś z Was może zdecydował się na takie rozwiązanie i może podzielić się opinią? Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad takim zakupem, ale mam obawy.
Awatar użytkownika
Maja44
Posty: 8
Rejestracja: 07 lip 2020, 17:57

Re: Leasing pojazdów z UE?

Post autor: Maja44 »

Jeżeli ciekawi Cię właśnie ten temat to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia informacji na niniejszy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas bo faktycznie warto według mnie - http://mazuryzseatem.pl .
Awatar użytkownika
AlberTunio
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 16:52

Re: Leasing pojazdów z UE?

Post autor: AlberTunio »

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia jak wygląda leasing pojazdu z innego kraju członkowskiego UE. Na pewno jest to jakaś ułatwiona procedura :)

___
maltańczyk
Awatar użytkownika
AgnieszkaWorcze
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2020, 18:43

Re: Leasing pojazdów z UE?

Post autor: AgnieszkaWorcze »

Mój mąż leasingował kiedyś samochód w Czechach. To nic trudnego.
Awatar użytkownika
mksi898
Posty: 220
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:25

Re: Leasing pojazdów z UE?

Post autor: mksi898 »

Według mnie lepiej jest wypożyczyć auto. Wychodzi to zdecydowanie korzystniej i daje sporą swobodę. Na stronie: https://www.wynajmij-samochod.eu/wynaje ... elona-gora jest oferta wypożyczalni, która ma świetną ofertę. Jej siedziby można znaleźć w kilku miejscach w Polsce, a wybór aut jest na tyle szeroki, że znajdzie się coś na każdą okazję.
gośka

Re: Leasing pojazdów z UE?

Post autor: gośka »

A tutaj https://bmwdirect.pl/model/seria-3,sedan już mieliście okazję się rozejrzeć? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam bowiem namiar na ciekawą ofertę, jeśli chodzi o leasing samochodów. Trzeba stawiać na jakość i praktyczne rozwiązania, aby przede wszystkim nie angażować swoich środków i jeździć autem dopasowanym do konkretnych potrzeb.
ODPOWIEDZ