laweta

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Jaś99

laweta

Post autor: Jaś99 »

Witam, możecie mi powiedzieć która firma w swojej ofercie będzie posiadać coś takiego jak laweta Bielsko-Biała? Może ktoś z Was polecić jakąś porządną firmę, która pomoże przy holowaniu auta o każdej porze? Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej?
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 103
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: laweta

Post autor: Kitku »

Tego typu ofert na naszym rynku nie brakuje. Przy czym szukając propozycji atrakcyjnych cenowo, zdecydowanie warto postawić na dział motoryzacja na pokato.pl. Są tam dostępne przeróżne pojazdy, jak i różnego typu usługi, jak np. autolawety . Każdy znajdzie dokładnie to, czego szuka:).
Gołąbek

Re: laweta

Post autor: Gołąbek »

Z całą pewnością korzystanie z usług lawety jest na pewno bardzo dobrym rozwiązaniem i tym bardziej taka pomoc drogowa zdecydowanie jest potrzebna na trasie. Jeśli komuś auto zepsuje się w Warszawie to polecam pomoc drogową https://drogowipomocnicy.pl/ która zawsze staje na wysokości zadania.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: laweta

Post autor: lowest »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://sklepamos.pl/26-bagazniki-na-reling
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: laweta

Post autor: Iza »

Jeśli ktoś z Was potrzebowałby kiedyś pomocy drogowej i lawety w Krakowie, to możecie skorzystać z listy firm świadczących takie usługi dostępnej na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-krakow. Od razu macie tam podane wszelkie dane kontaktowe :)
Awatar użytkownika
orzech
Posty: 77
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:38

Re: laweta

Post autor: orzech »

W razie awarii samochodu skontaktuj się z pomocą drogową. Oni powinni wiedzieć, jak załatwić tę całą procedurę. Sądzę, że odpowiednim rozwiązaniem będzie pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/ . Korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona.
ODPOWIEDZ