Katalizator dedykowany?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2021, 10:32

Katalizator dedykowany?

Post autor: Artur »

Cześć wszystkim. Jak sądzicie, lepiej jest kupować katalizatory dedykowane czy uniwersalne? Szczerze przyznam, że nie bardzo wiem, jaka jest między nimi inna różnica oprócz ceny. Może ktoś z was ma większą wiedzę na ten temat i mógłby mi doradzić? Byłbym bardzo wdzięczny ;)
SzymonLoś

Re: Katalizator dedykowany?

Post autor: SzymonLoś »

Szukając wysokiej jakości katalizatorów, czy ewentualnej pomocy w zakresie wykonania regeneracji katalizatorów do maszyn budowlanych, ciężarowych aut, czy również osobówek to zdecydowanie mogę polecić Wam zapoznanie się z ofertą firmy https://arcoore.com/ która zajmuje się regeneracją wykonywaną poprzez specjalną kąpiel odbywającej się w zaprojektowanej do tego maszynie myjąco-regenerującej, dzięki czemu w prosty sposób można przywrócić np. katalizator do żywych.
Również dobierając wysokiej jakości układy chłodzenia cieczy, oleju, spalin czy powietrza.
Awatar użytkownika
Dark
Posty: 61
Rejestracja: 25 sie 2020, 14:36

Re: Katalizator dedykowany?

Post autor: Dark »

Jeśli chodzi o katalizatory to dedykowany będzie najlepszym rozwiązaniem jeśli przykładowo myślimy w przyszłości o sprzedaży auta na części lub też oddania go na złom. Katalizator można wówczas sprzedać osobno i uzyskać całkiem sporo pieniędzy. Na stronie https://skupujemykatalizatory.pl/ można znaleźć wszelkie informacje na ten temat.

szprycha shop
ODPOWIEDZ