jakie choinki do ogrodu?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Igor72
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2022, 20:14

jakie choinki do ogrodu?

Post autor: Igor72 »

Witam. Sadziliście może jakieś drzewka choinkowe w swoich ogrodach? Ja pomyślałem, że mógłbym się właśnie na to zdecydować, bo jakoś tak pusto mam na swojej posesji, a choinki zawsze dobrze się prezentują, o ile odpowiednio się o nie dba. Co sądzicie o jodle kaukaskiej? Wydaje mi się, że to chyba jedna z lepszych i ładniejszych odmian. Chętnie poznam wasze zdanie :D
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 99
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:08

Re: jakie choinki do ogrodu?

Post autor: tamara »

Każdy jednak bardzo chce by jego ogród bardzo ładnie się prezentował, dlatego też warto poświęcić troszkę więcej czasu i postawić na odpowiednią pielęgnację ogrodu i pomyśleć nad zakupem odpowiednich roślin. Wiadomo, że jest to jednak czasochłonne, ale chyba pobyt w takim miejscu i odpoczynek to wszystko wynagradza i naprawdę miło się później patrzy na to wszystko co stworzyliśmy. My postanowiliśmy już chwilę temu kupić działkę w małej miejscowości i marzyło mi się właśnie to by posadzić na niej mnóstwo krzewów i innych drzewek bo zawsze to inaczej spędza się czas gdy wszystko jest ładnie rozplanowane, ogólnie też nie tak dawno natrafiłam na ofertę jaką posiada szkółka roślin Białystok . Jest to sprawdzona szkółka, która w swojej ofercie posiada między innymi drzewka i krzewy liściaste, borówki, krzewy iglaste i wiele innych i powiem wam, że tutaj bez problemu wybraliśmy coś odpowiedniego do naszego ogrodu. Krzewy okazały się bardzo zadbane i przede wszystkim zdrowe. Ogólnie też wybór tutaj okazał się bardzo duży i co ważne ceny też nie były jakieś wygórowane. Dodatkowo zawsze można też liczyć na profesjonalne doradztwo obsługi, ponieważ indywidualnie podchodzą do każdego klienta i potrafią naprawdę dobrze doradzić, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z zakupów w tym miejscu. Akurat my teraz tylko właśnie czekamy na wiosnę aż to wszystko ładnie zakwitnie i jestem pewna, że będzie pięknie także z chęcią będziemy spędzać tutaj wieczory po pracy gdzie będziemy mogli się odprężyć i zrelaksować po ciężkim dniu pracy.
Gość

Re: jakie choinki do ogrodu?

Post autor: Gość »

Ja do ogrodu to cyprysy do siebie zamawiałam bo mi się one najbardziej podobają. A do tego tutaj https://gardenspace.pl macie fajną ofertę na meble stylowe i nowoczesne, wygodne. Nie ma wielu na rynku takich które by oferowały tak dobrą jakość.
ODPOWIEDZ