jaki kredyt?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Ananiasz75
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2021, 10:52

jaki kredyt?

Post autor: Ananiasz75 »

Kto z was brał kiedykolwiek kredyt? Mam na myśli raczej zobowiązania na większe sumy. Myślicie, że kredyty we frankach nadal są tak popularne? Zdaje się, że narosło wokół nich sporo kontrowersji, więc zainteresowanie automatycznie spadło. Nie znam się na tym tak bardzo, jakbym chciał, ale co nieco wypada wiedzieć. Tym bardziej że sam planuję złożyć wniosek. Macie jakieś rady dla nowicjuszy? Byłbym wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.
Mefisto

Re: jaki kredyt?

Post autor: Mefisto »

A może pożyczka? Polecam portal https://pozyczkase.pl na którym można znaleźć różnego typu oferty od pożyczkobiorców. Fajne jest to, że można sobie porównywać, znajdywać na przykład taką chwilówkę, która nas naprawdę interesuje, typu bez BIK i innych baz. Szczerze polecam, już nie raz korzystałem. To działa na takiej zasadzie jak nie wiem, rankomat, porównywarka ubezpieczeń. Biorąc przez nich pożyczkę nic się nie traci, a można też fajne bonusy zgarnąć dla siebie. Mogę serdecznie polecić!
Bartekźć456

Re: jaki kredyt?

Post autor: Bartekźć456 »

Jeżeli kredyt to tylko przemyślany i z pomocą doradcy finansowego. Ja tak zrobiłem i pierwsze co to zapisałem się na rozmowę do tego doradcy finansowego "Twój Ekspert Finansowy " w Białymstoku https://www.twojekspertfinansowy.com.pl/kontakt . Jak wiadomo taki doradca to osoba, która pomaga nam zapoznać się z tematyką kredytów – przybliża normy ich udzielania i warunki, jakie musimy spełnić, aby kredyt otrzymać, a ponadto posiada wiedzę na temat prawa bankowego. Polecam podjąć z nimi współpracę bo będziemy mieli kredyt na nasze możliwości - kredyt szyty na miarę.
ODPOWIEDZ