jaka praca za granicą?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
izajasz_60
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2022, 4:07

jaka praca za granicą?

Post autor: izajasz_60 »

Jakie wykonywaliście prace za granicą? O ile oczywiście mieliście okazję, żeby wyjechać, ale część z was na pewno zdecydowała się spróbować i może zmienić swoje życie, mam rację? Wcale się temu nie dziwię, bo sam się nad tym zastanawiam. Mnie zainteresowała na przykład praca w ogrodnictwie najprawdopodobniej w Holandii, uważacie że to dobry wybór? Chętnie poznam opinie ;)
jaśka

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: jaśka »

Bez względu na swoje dotychczasowe doświadczenie, możesz odezwać się do MG SOLUTIONS. Jest to szeroko znana oraz polecana agencja pracy tymczasowej. Myślę, ze z ich pomocą bez problemu uda ci się znaleźć pracę dla siebie.
litooo

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: litooo »

W sumie nic dziwnego, że wiele osób wyjeżdża, kiedy sprawdzam sama niektóre branże, bo aż mnie zalewa. Ile zarabia pielęgniarka w Polsce, a ile w Niemczech? Wiecie to ? Różnica jest spora, dlatego ja się dziwię, że jednak pod tym względem nadal mamy jakiś personel medyczny w Polce. Naprawdę.
pochodniee

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: pochodniee »

No dobrze, a wiecie, czym zajmnie muje się metalurg? Nie miałam pojęcia o takim zawodzie, a okazuje się, że są takie zawody ;o. Dla to nietypowe, ale jak już,to zerknę sobie na coś takiego jak ten wpis https://portal.forumpraca.pl/zawody/metalurg/ , żeby się w tym rozczytać i rozeznać. No i co mi powiecie?
homuu

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: homuu »

Warto sprawdzić firmę Mesoworks, bo wiem że poszukują specjalistów do pracy w Holandii. Firma jest szczególnie zainteresowana ekspertami w dziedzinie fotowoltaiki do realizacji projektów budowlanych, aczkolwiek szuka również innych specjalistów. Na stronie internetowej https://mesoworks.com/ można znaleźć formularz aplikacyjny.
Marcin20

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: Marcin20 »

Nie tylko warunki, ale również dobre zarządzanie i atmosfera w pracy wpływają na nasze samopoczucie i motywację. W firmie Folimpex zwraca się na to uwagę, co przekłada się na zadowolenie pracowników i lepsze wyniki.
Etatowiec

Re: jaka praca za granicą?

Post autor: Etatowiec »

Agencje zatrudnienia oferują także usługi związane z zarządzaniem zdrowiem i dobrem pracowników. Specjaliści z https://leasingteam.pl/ mogą pomagać w opracowywaniu programów wellness i inicjatyw wspierających zdrowie psychiczne pracowników, co jest coraz ważniejsze w dzisiejszym środowisku pracy.
ODPOWIEDZ