jak poprawić nastrój?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
magdalena1992
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2022, 10:19

jak poprawić nastrój?

Post autor: magdalena1992 »

Jakie są wasze sprawdzone sposoby na poprawę nastroju? Co zazwyczaj robicie, kiedy nie czujecie się zbyt dobrze, nie macie na nic ochoty i najchętniej przeleżelibyście w łóżku cały dzień? U mnie to chyba gorąca herbata albo kakao, zwłaszcza teraz, a poza tym jakaś dobra książka i film. Chociaż nie będę ukrywać, czasem zdarza mi się wziąć suplementy na nastrój, ale zazwyczaj tylko roślinne, a wy je bierzecie?
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: jak poprawić nastrój?

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Mnie niewątpliwie poprawia nastrój dobra książka. Ostatnio nawet koleżanka wspominała mi o lekturze jaką ostatnio przeczytała i była nią " Nasze puste przysięgi" od Weneedya . Jestem ciekawa, czy wy kiedykolwiek o niej słyszeliście i czy warto się za nią zabrać. Historia wydaje się dość intrygująca
izkaa

Re: jak poprawić nastrój?

Post autor: izkaa »

Wydaje mi się, że warto zwrócić uwagę na propozycję dostępną na stronie https://ouritsumatcha.pl/ . Można tam znaleźć wysokiej jakości japońską herbatę, która cechuje się wyjątkowym smakiem i aromatem, a jednocześnie jest dostępna w atrakcyjnej cenie.
ODPOWIEDZ