Jak nadać opony

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Jak nadać opony

Post autor: sfinx »

cześć, kumpel poprosił mnie o zakupienie mu opon samochodowych na zimę i miał je osobiście odebrać, niestety jednak tego nie może zrobić i muszę mu je wysłać.Teraz mam problem bo nie wiem jak się je powinno odpowiednio zapakować do wysyłki. Jakieś rady?
łabądek

Re: Jak nadać opony

Post autor: łabądek »

Moim zdaniem już powszechną metodą na nadanie opon jest kurier. Sam tak dostałem przysłane opony i wszystko było z nimi w porządku. Warto jednak zamówić opony naprawdę dobrej jakości. Na https://wulkanizator.com.pl/blog/chinsk ... czy-warto/ czytałem fajny poradnik dotyczący opon. Warto zapoznać się z jego treścią.
kliś

Re: Jak nadać opony

Post autor: kliś »

Dokładnie, przesyłani opon kurierem to już bardzo powszechna praktyka. Jak wiadomo, ze sprawdzonych rozwiązań warto korzystać. Ja pomoc w wymianie tych opon znalazłem na https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-chorzow-24-h/ . Wcześniej nawet nie miałem świadomości, że są już mobilne usługi wulkanizacyjne. To dla kierowców naprawdę fajne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: Jak nadać opony

Post autor: neverland »

sfinx pisze: ↑28 lip 2021, 14:22 cześć, kumpel poprosił mnie o zakupienie mu opon samochodowych na zimę i miał je osobiście odebrać, niestety jednak tego nie może zrobić i muszę mu je wysłać.Teraz mam problem bo nie wiem jak się je powinno odpowiednio zapakować do wysyłki. Jakieś rady?
Nie ma problemu by wysłać. Spokojnie opony kurier weźmie, z tym że musisz nadać opony a nie zwykła przesyłkę, ale o tym chyba wiesz :) Cenniki znajdziesz na stronie brokera kurierskiego

naprawa cyklopa
ODPOWIEDZ