informacje w necie

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
molinka
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2020, 21:41

informacje w necie

Post autor: molinka »

Czy ktoś w dobie internetu jeszcze sięga po gazety? ja własnie niedawno mijałam kiosk ruchu który niegdyś miał kolejki a dziś stoi zamknięty bo splajtował. Z jakich stron korzystacie dzis by dowiedzieć się co sie dzieje na świecie?
Awatar użytkownika
pinez
Posty: 10
Rejestracja: 25 sty 2020, 20:10

Re: informacje w necie

Post autor: pinez »

Ja nie czytam gazet bo są pro polityczne, korzystam z wolnych mediów nad którymi Polityka nie ma władzy czyli internet. Tutaj jest tak wiele informacji że cenzura publiczna może rozłożyć ręce i siedzeć patrząc się na rozwój sytuacji. Bardzo polecam ten portal https://begio.pl/grzegorz-turnau-na-pokaz-wspiera-wosp/ Jest tutaj wiele artykułów które mogą sprawić że inaczej spojrzysz na sytuacje w kraju i na świecie. Bardzo podoba mi się opisane stanowisko Pana Grzegorza Turnau odnośnie Wośp bardzo odważne wyznanie ale szczere.
Awatar użytkownika
sneaky
Posty: 76
Rejestracja: 16 sty 2020, 23:06

Re: informacje w necie

Post autor: sneaky »

Nadal jest bardzo wiele prasy. Chyba tylko komputerowa mocno znikła.
Awatar użytkownika
trener
Posty: 47
Rejestracja: 11 sie 2019, 20:47

Re: informacje w necie

Post autor: trener »

Szczerze to nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem gazetę w rękach. Teraz wszystko jest dostępne w internecie. Można przeczytać wiadomości ze świata i kraju bez wychodzenia po świeżuteńką prasę. Sam trafiłem na sprawdzone info pomorskie na https://nowepomorze.pl/. Teraz zaglądam tam codziennie, żeby być na bieżąco z sytuacją w mojej najbliższej okolicy.
Awatar użytkownika
siwak
Posty: 149
Rejestracja: 24 sie 2019, 9:32

Re: informacje w necie

Post autor: siwak »

Dzisiaj internet jest podstawowym narzędziem chyba wszystkich, a co najlepsze można nawet znaleźć dobrą pracę! Od jakiegoś czasu zainteresowała mnie branża sprzedaży, a jak widzę opinie innych ludzi to chyba faktycznie warto szkolić się w tym kierunku. W artykule https://www.esprzedawca.pl/praca-zdalna-w-sprzedazy/ świetnie jest to opisane i nawet zdalnie można pracować jak się postara.
Awatar użytkownika
Uiiv5ty4
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 18:33

Re: informacje w necie

Post autor: Uiiv5ty4 »

nie słyszałam o tym.
-
transport niemcy polska
Awatar użytkownika
XadriankoX
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 20:28

Re: informacje w necie

Post autor: XadriankoX »

Generalnie z tymi informacjami z internetu to ja bym uważał. Niestety często jest tak, że jakaś wiadomość jest powielana przez wiele portali "informacyjnych" i niestety okazuje się nieprawdziwą i jest zwykłym fake newsem.

___
https://www.interaktywna.pl/zdrowie/his ... -viagrze//
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: informacje w necie

Post autor: bongu »

Każda informacja podana na portalu https://e-spotkania.pl/strona-glowna/napisali-dla-nas/ jest prze zemnie przeczytana. Ostatnio zobaczyłem też, że do nich pisało sporo sławnych osób, możecie to zobaczyć na ich stronie.
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 160
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Re: informacje w necie

Post autor: mantra »

Z gazet już mało kto korzysta, choć czasem mi się zdarzy. Wiadomo, że jadąc pociągiem mogę w komórce poczytać sobie wiadomości, jednak z gazetą jakoś lepiej mi się siedzi. Oczywiście portale internetowe namiętnie odwiedzam. Tu stronka https://niezalezna.pl to bardzo dobrze źródło informacji na przeróżne tematy. Obecnie głównie skupiam się na informacjach związanych z polityką, teraz jest to bardzo gorący temat.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: informacje w necie

Post autor: mazajka »

Internet do szukania informacji czy wiadomości jest przydatny.
Awatar użytkownika
mart
Posty: 6
Rejestracja: 18 lip 2020, 20:25

Re: informacje w necie

Post autor: mart »

Internet to dobre miejsce, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać.
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: informacje w necie

Post autor: ully »

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcą w 100%. Internet jest teraz dużym ułatwieniem to po pierwsze, a po drugie można naprawdę znaleźć dobre portale, gdzie informacje czy artykuły, to na bardzo różne tematy można znaleźć. Takim, który moją uwagę zwrócił jest https://www.liluart.pl/ . Różne ciekawostki, wiele tematów z dziedziny zdrowia, urody czy ogólnie mówiąc stylu życia. Plus jest też taki, że na takie strony możemy zaglądać w dowolnej dla siebie chwili. Wygodny fotel, filiżanka herbaty i można zagłębiać się w lekturę.
Awatar użytkownika
finka
Posty: 119
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: informacje w necie

Post autor: finka »

Dziś wszystko praktycznie można znaleźć w necie, mało tego, można w necie prowadzić biznes, zarabiać przez internet czy pracować zdalnie ale oczywiście do tego potrzebny jest najszybszy internet w polsce

mały fotel dla dziecka
ODPOWIEDZ