Impreza okolicznościowa na sali

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Dagmara86
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 11:18

Impreza okolicznościowa na sali

Post autor: Dagmara86 »

Organizowaliście kiedykolwiek przyjęcie na sali? Jak to wspominacie? Według mnie każda sala bankietowa powinna być udekorowana według życzenia klienta, to jeden z ważniejszych elementów udanego przyjęcia. Nie zapominajmy też o odpowiednio wyszkolonej obsłudze, smacznym jedzeniu i miłej atmosferze. Macie jakieś wspomnienia z takiej imprezy, którymi chcielibyście się podzielić?
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: Impreza okolicznościowa na sali

Post autor: feel09 »

Komunia Warszawa to nie lada wyzwanie na zorganizowanie dobrego przyjęcia. Wybór sal jest ogromny, ale trzeba odpowiednio szybko rezerwować. Sale w Double... w stolicy posiadają bardzo dużą ofertę sal przeznaczonych na imprezy okolicznościowe, więc warto sprawdzić.
Awatar użytkownika
halik
Posty: 55
Rejestracja: 01 maja 2019, 3:08

Re: Impreza okolicznościowa na sali

Post autor: halik »

Teraz większość imprez się właśnie organizuje na sali, z cateringiem już. Mało kto chce urządzać w domu przecież. To duży obowiązek, problemy, w lokalu jest wygodniej. Komunie można zamówić w https://naskrajnej.pl/2023/03/15/przyje ... -skrajnej/ to restauracja w Ząbkach koło Warszawy. Organizują imprezy od 10 do 140 osób, w plenerze pod namiotami jeszcze większe.
ODPOWIEDZ