Horoskopy - wierzycie?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Witosława-71
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2020, 20:50

Horoskopy - wierzycie?

Post autor: Witosława-71 »

Cześć. Ciekawi mnie, czy są tu osoby wierzące w horoskopy? Byłam ostatnio na wizycie u astrologa zofiaszum.pl i byłam zaskoczona, jak bardzo wróżba zgadzała się z moimi doświadczeniami i tym, co faktycznie mnie czekało. Jakie macie zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Wiktoria1977
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2020, 4:57

Re: Horoskopy - wierzycie?

Post autor: Wiktoria1977 »

Mnie horoskopy i inne wróżby wiele razy pomogły w trudnych chwilach i rozterkach. Swoją drogą znam Panią Zofię Szum. To kobieta o ogromnej wiedzy z dziedziny astrologii. Bardzo cenię jej pomoc, zawsze się przydaje :)
Awatar użytkownika
Aoe43gt
Posty: 1
Rejestracja: 09 cze 2020, 21:50

Re: Horoskopy - wierzycie?

Post autor: Aoe43gt »

ja nie wierzę w takie rzeczy.
-
https://www.cryptonews.pl/
Awatar użytkownika
WladziuGoren
Posty: 4
Rejestracja: 10 cze 2020, 10:30

Re: Horoskopy - wierzycie?

Post autor: WladziuGoren »

Ja kompletnie w takie rzeczy nie wierzę.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Horoskopy - wierzycie?

Post autor: Iza »

A co z kartami Tarota? Mieliście kiedyś robioną taką wróżbę? Sprawdziła się Wam? Ja jeszcze u takiej wróżki od Tarota nie byłam, ale natknęłam się na stronie internetowej https://tarot-online.com.pl/ na coś takiego jak Tarot Online. Można tam sobie zrobić jedną wróżbę dziennie zupełnie za darmo. Czy ktoś z Was miał okazję z tego korzystać?
dać

Re: Horoskopy - wierzycie?

Post autor: dać »

Ta, wierzę, tak samo jak wierzę w numerologie i w tarota. Tarota sama stawiam, jest to coś, czego nie sądziłam, że będę potrzebowała, ale jednak. Karty do tarota i nie tylko kupuję w sklepie internetowym z ezoteryką Synergie.POLSKA: https://sklep.synergiepolska.pl/bestsel ... aroty.html ich oferta jest szeroka, produkty mają przepiękne, naprawdę doskonale wykonane i wykończone, w dobrej cenie. To mój sprawdzony i godny polecenia sklep z ezoteryką.
chwila20a

Re: Horoskopy - wierzycie?

Post autor: chwila20a »

Irytowanie się na ten temat jest mi znane, sporo osób ma dla siebie rozwiązania, które mają być konkretne i jak dla mnie to jednak mało w tym konkretnego działania. Dlatego jestem na celowniku, sprawdzam sobie takie liczby jak 1616 . Wiecie, chcę wiedzieć o co chodzi z tą godziną i tak dalej.
unika

Re: Horoskopy - wierzycie?

Post autor: unika »

Szukasz odpowiedzi na pytania w swoim życiu? tarot on-line może być odpowiedzią, której potrzebujesz. Niezawodny wróżbita może zapewnić jasność i wskazówki, które pomogą ci w pełni wykorzystać swoje życie. Uzyskaj wgląd i pomoc, której potrzebujesz, konsultując się z doświadczonym czytelnikiem tarota.
aserd

Re: Horoskopy - wierzycie?

Post autor: aserd »

Ze swojej strony polecam odwiedzić stronę https://laguna.augustow.pl gdzie możecie poczytać wiele artykułów na tematy ezoteryczje takie jak tarot, numerologia, astrologia czy horoskopy
ODPOWIEDZ