Halinów księgowość

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Czika122
Posty: 44
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:50

Halinów księgowość

Post autor: Czika122 »

Polecam biuro rachunkowe https://ksiegowa-halinow.pl/ . Oferuje ono kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla firm z Halinowa i okolic. Ceny są konkurencyjne a zlecenia zawsze wykonywane terminowo.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Halinów księgowość

Post autor: Iza »

A czy korzystacie w Waszych firmach z elektronicznego obiegu dokumentów, na przykład takiego, o jakim mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow? Jeśli jeszcze nie, to polecam się nad tym zastanowić, bo to naprawdę bardzo wygodne rozwiązanie, które może się przydać w każdej firmie, usprawniając w niej procesy księgowe ;)
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 50
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:42

Re: Halinów księgowość

Post autor: adik356 »

Ja ostatnio myślałem nad rozpoczęciem prowadzenia księgowości z https://wfirma.pl/ksiegowosc . Program jest do ogarnięcia dla każdego, ma funkcje księgowe takie jak fakturowanie, CRM czy zarządzanie sprzedażą i magazynem, a dodatkowo jest bardzo tani i profesjonalny. Wspierają go również eksperci księgowości.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 295
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Halinów księgowość

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Oprogramowanie jest bardzo ważne. Szukam firmy, która posiada w ofercie program do zarządzania produkcją. Oprogramowanie smart magazyn jest to prosty w obsłudze program do obsługi magazynu. Więcej informacji na stronie https://www.baseline.pl/ - moim zdaniem warto!
Unikop

Re: Halinów księgowość

Post autor: Unikop »

Dobre biuro rachunkowe to podstawa prowadzenia dokumentacji w zgodzie z regulacjami prawnymi. Ważne aby przedsiębiorca miał miejscem na którym może polegać przy księgowaniu faktur. Wystawianiem można zająć się w użyciem programu do faktur np. Faktura Small business. Program ten pozwala szybko wystawić potrzebne faktury i eksportować je do znanych programów księgowych: https://www.mega-tech.com.pl/fakturowanie/
aliiinaaa88

Re: Halinów księgowość

Post autor: aliiinaaa88 »

A możecie mi powiedzieć, jak na przykład wygląda podatek w szwecji i jak sobie to rozwiązać? Ja sama mam dość szukania rozwiązać, jakie są dla nas kreatywne, na pewno będę jednak kombinować sensownie. No i ja na razie mam na oku sporo elementów, kto wie, co mi i jak się przyda. To będzie czymś idealnym, a kto wie, co jeszcze nam się spodoba.
ODPOWIEDZ