Fototapety Surprint

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Nitara68
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2021, 8:45

Fototapety Surprint

Post autor: Nitara68 »

Cześć. Wymyśliłam sobie, że w salonie na ścianie umieszczę fototapetę, ale nie zdecydowałam się jeszcze, skąd ją zamówię. Oferta w sklepie surprint.pl wydaje się całkiem ciekawa. Robiliście tam może zakupy?
Awatar użytkownika
Konstancja-72
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 14:47

Re: Fototapety Surprint

Post autor: Konstancja-72 »

Moje serce skradły dekoracyjne okleiny na meble dostępne w tym sklepie. Co do samych tapet i fototapet, to mnogość wzorów robi duże wrażenie. Ja bym się na Twoim miejscu bez wahania zdecydowała :)
Łunek

Re: Fototapety Surprint

Post autor: Łunek »

Jeżeli szukacie naprawdę wyjątkowych propozycji w zakresie fototapet to tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na SW-Decore u których znajdziecie szereg propozycji jak na przykład Fototapety 3D i Perspektywa które w mojej opinii sprawdzą się świetnie jeżeli macie pomysł na to jak odpowiednio się za to zabrać i jednocześnie dobierając odpowiednią wersję pasującą do całej aranżacji. Pozdrawiam serdecznie!
Kącin

Re: Fototapety Surprint

Post autor: Kącin »

Polecam sprawdzić motyw fototapety uliczki włoskie - wspaniałe połączenie kolorystyczne sprawia, że komponuje się idealnie w sypialni, salonie, kuchni, pokoju dziennym, czy wszędzie, gdziekolwiek sobie zamarzycie :) My zdecydowaliśmy się na Toskanię ze względu na sentyment :)
ODPOWIEDZ