Dla oszczędnych: gdzie po wielkanocne promocje?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Zielonyliść

Dla oszczędnych: gdzie po wielkanocne promocje?

Post autor: Zielonyliść »

Dla oszczędnych: gdzie po wielkanocne promocje?
Przyznam się wprost, że u nas w rodzinie ostatnio nie za bardzo się przelewa, jeśli chodzi o kasę, zostałą jedna pensja w domu wiec łatwo nie jest.
Szukamy pomysłów na tanie i okazjonalne zakupy: od spożywki na wielkanocny stół, po prezenty upominkowe i zajączkowe dla dzieci.

Doradzicie?
Rudekocię

Re: Dla oszczędnych: gdzie po wielkanocne promocje?

Post autor: Rudekocię »

Ja nie jestem specjalnie oszczedna, lubię poszaleć w święta, żeby ten czas miał taki naprawdę wypasiony i magiczny nastrój, przynajmniej jeśli chodzi o jedzenie i dekoracje :)
Ale wiadomo, sytuacja w PL jest jaka jest, wiec też trzeba to brac uwagę i nie szastać za bardzo.
Ciekawe wielkanoc promocje masz tu - podrzucam link do e-gazetek z całej masy popularnych marketów, sieciówek i dyskontów, gdzie właśnie robią regularnie rożne obniżki pod katem wielkanocy więc można się na fajne cenki załapać :)
Elżbieta

Re: Dla oszczędnych: gdzie po wielkanocne promocje?

Post autor: Elżbieta »

U nas na święta wielkanocne kupuje się tylko słodycze dla dzieci. Ale jeśli chcecie zadowolić całą rodzinkę to może zobaczcie tu https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... Morza/7989 W tym wielkanocnym koszyku znajdują się słodkości dla dzieci. A dla dorosłych kawa i butelka szkockiej whisky. Dobra propozycja dla oszczędnych. Wydatek nieduży, a cała rodzina obdarowana.
Piękna22

Re: Dla oszczędnych: gdzie po wielkanocne promocje?

Post autor: Piękna22 »

Jak chcesz podarować coś fajnego a niedrogiego to książka będzie idealnym wyjściem. Zwróć uwagę na taką pozycję https://www.taniaksiazka.pl/absolutnie- ... 85795.html bo jest idealna dla młodych czytelników. Mało które dziecko nie lubi dinozaurów więc książka na pewno się spodoba.
Rozsądna

Re: Dla oszczędnych: gdzie po wielkanocne promocje?

Post autor: Rozsądna »

W tym roku święta będą w małym gronie, a więc nie muszą kupować zbyt wielu prezentów "od zajączka". Zazwyczaj upominki kompletowałam przez kilka tygodni, tak aby rozłożyć wydatki w czasie (nie lubię wydawać jednorazowo dużej ilości gotówki). Na ostatnią chwilę czekałam z zakupem słodyczy, bo zazwyczaj w marketach są jakieś promocje (szczególnie na te łakocie w kurczaczki i inne wielkanocne symbole). Ja szukam zniżek wyłącznie przez internet (na https://www.wydawajdobrze.com/okazje-promocje). Już nie pamiętam, kiedy miałam w dłoni papierową gazetkę reklamową :)
ODPOWIEDZ