Czy trzeba płacić zaległy czynsz?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Czy trzeba płacić zaległy czynsz?

Post autor: agis »

Czy trzeba płacić zaległy czynsz? Sprawa wygląda tak, że kiedyś mieszkaliśmy na mieszkaniu gminnym i mieliśmy problemy z regulowaniem czynszu . W związku z tym musieliśmy się wyprowadzić. Jakieś tam pismo kiedyś dostałam a potem cisza a teraz znowu się domagają pieniędzy a ja ich nie mama. Odsetki naliczyli jeszcze i to ogromne jak jakaś lichwa
Awatar użytkownika
rudzielec
Posty: 56
Rejestracja: 07 lip 2019, 22:00

Re: Czy trzeba płacić zaległy czynsz?

Post autor: rudzielec »

Z doświadczenia wiem , że nie trzeba. Ale to nie jest tak, że sobie nie płacisz i już, bo komornik cię odwiedzi i tyle będzie z tego. Do prawnika idź i to szybko. Tylko takiego, co się zna na takich sprawach bo nie każdy ogarnia temat. Moją sprawę prowadził mecenas z Wrocławia z kancelarii Klisz i Wspólnicy. Kojarzysz ich? Oni są znani, ale to nie znaczy , że drodzy. Nie chcieli milionów a sprawę wygrali także iść do nich warto i się choć poradzić.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 183
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Czy trzeba płacić zaległy czynsz?

Post autor: Elisa »

Zainteresujcie się tym dobrze, nie ma tu co stawiać na domysły, najlepiej będzie zdecydować się na pomoc prawnika, który rozjaśni wam całą sytuacje. Nie chcecie chyba mieć długów. Przy problemach z długami także pomoc prawna będzie bardzo potrzebna. Sporo tu można także z internetu się dowiedzieć. Ja z artykułu https://www.rmf24.pl/ekonomia/news-czy- ... Id,3222572 dowiedziałam się, że komornik nie może zająć świadczenia 500 i także kilku innych.
Awatar użytkownika
martita
Posty: 4
Rejestracja: 29 paź 2019, 11:25
Lokalizacja: Busko Zdrój

Re: Czy trzeba płacić zaległy czynsz?

Post autor: martita »

Też bym się udała gdzieś po pomoc prawną w tej sprawie.
AnnnaŚ

Re: Czy trzeba płacić zaległy czynsz?

Post autor: AnnnaŚ »

Jeżeli ktoś z was szuka kancelarii komorniczej w Barcinie https://www.komornikszubin.com/. Kilka razy zdarzyło mi się korzystać z tej kancelarii i powiem wam nie miałam wyjść i musiałam oddać sprawy na rece komornika.
ODPOWIEDZ