Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: marina_t »

Witam Was wszystkich i od razu prosze o opinie na temat agencji pracy dla opiekunów osób starszych - Dolce Vita. Czy warto podjąć z nimi współpracę ? Szukam i szukam i póki to co oni proponują wydaje mi się najbardziej korzystne.
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: elbaa »

Nie znam ich ale podepnę się do tematu bo sama jestem na etapie poszukiwań...
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: inkka »

ja wyjeżdzam z nimi od 2 lat. Jest okej, jest mi tu dobrze i na pewno nie szukam żadnych zmian :)
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Re: Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: marina_t »

O to bardzo dobrze o nich świadczy, dziękuje, ze sie odezwałaś. Mogę prosić byś napisała nieco więcej ? Jak wyglądają tu kwestie finansowe, czy podpisuje się umowę, czy zdarza się tak, ze trzeba pracować np w okresie świątecznym?
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: inkka »

Oferują bardzo korzystne warunki finansowe, to bez dwóch zdań. Jeśli chodzi o pracę w święta to tak można wtedy pracować i za do dostaje się dodatkowe premie ( korzystam i polecam). Jest to praca na podstawie umowy, pensja zawsze wpływa terminowo na konto. Firma na pewno rzetelna i uczciwa no i poszukują pracowników :)
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Re: Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: marina_t »

dziękuje Ci inkka za wszystkie informację :) jak to wszystko co się teraz dzieje się zakończy to na pewno się z nimi skontaktuję i mam nadzieje, ze uda się podjąć współpracę bo z tego co czytam w sieci, bardzo duzo ludzi ich poleca. dzieki jeszcze raz za pomoc :)
Awatar użytkownika
inkka
Posty: 65
Rejestracja: 20 sie 2019, 9:00

Re: Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: inkka »

marina_t no pewnie, ze tak spokojnie. Z tego co wiem to pracowników wciąż szukają więc na pewno coś uda się załatwić :) tak czy siak daj znać jak już będziesz po spotkaniu :)
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: agis »

Warto obecnie szukać pracy w Polsce. Jest to znacznie lepsze i bardziej bezpieczne rozwiązanie. Tutaj https://bialystok.geopraca.pl/oferty-pr ... 5%82ystok/ macie sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Pomyślcie o tym. W Polsce jest bezpiecznie i można sporo zarobić, jeśli się tylko chce. Za granicą to różnie bywa. Wiele osób bowiem narzeka na warunki i podejście pracodawców.
Awatar użytkownika
izaa11
Posty: 34
Rejestracja: 08 sty 2020, 21:30

Re: Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: izaa11 »

Ja z własnego doświadczenia polecam tę agencję www.hollandcontracting.pl/ mają spore doświadczenie jeżeli chodzi o oferty pracy zagranicznej. Codziennie dysponują bardzo fajnymi ofertami pracy polecam zajrzeć
Awatar użytkownika
MikolajeK
Posty: 1
Rejestracja: 31 lip 2020, 10:02

Re: Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: MikolajeK »

Szczerze mówiąc to ja nie znam takiej agencji pracy, ale ogólnie uważam, że nie warto sobie szukać pracy przez żadną z takich agencji. Wszystko najlepiej robić samemu.

____
Akcesoria motocyklowe, Sakwy motocyklowe, Torby motocyklowe, Risery, Stelaże do sakw, Sakwy skórzane, Sissy bar, Oparcie pasażera, Gmole
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Czy agencja pracy Dolce Vita jest godna polecenia?

Post autor: balecki »

Niestety ja nic o tym nie mogę powiedzieć gdyż nigdy nie miałem nawet okazji z nimi współpracować. Jednak wiem, że gdy podejmujemy się zatrudnienia nowego pracownika to na pewno również warto jest go w odpowiedni sposób wdrożyć. W takiej sytuacji ja polecam korzystanie z akademii onboardingu https://www.gamfi.com/akademia-onboardingu/ który właśnie do tych kwestii służy.
ODPOWIEDZ