Co z nadpłatą kredytu?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Miłowit
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2021, 11:22

Co z nadpłatą kredytu?

Post autor: Miłowit »

Witam serdecznie! Kto z was posiada kredyt we frankach szwajcarskich? Nie wiem, czy o tym słyszeliście, ale w większości przypadków okazuje się, że spłacający mogą starać się o zwrot nadpłaty kredytu frankowego. Wystarczy wybrać się do dobrej kancelarii odszkodowawczej i problem z głowy. Może macie już jakieś doświadczenia w tym zakresie?
kaśka

Re: Co z nadpłatą kredytu?

Post autor: kaśka »

My poszyliśmy do sądu. Bank po dobroci nie chciał nic oddać, więc nie było wyjścia. Kancelaria Lextio nas reprezentuje. Tutaj https://lextio.pl w razie czego jest na nich namiar. Mają świetne i przede wszystkim profesjonalne podejście. Sprawnie przeanalizowali umowę i wprost powiedzieli ile można zyskać. Bardzo dobry kontakt jest z nimi, więc wiemy co w sprawie się dzieje.
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: Co z nadpłatą kredytu?

Post autor: ully »

Frankowicze mogą starać się o zwrot nadpłaconych środków, spłatę po kursie z dnia podpisania umowy, a nawet unieważnienie umowy kredytowej. Przede wszystkim należy sprawdzić zapisy umowy kredytowej pod kątem klauzul niedozwolonych, będzie wiadomo co dalej można zrobić. Na taką kompleksową pomoc można liczyć w https://cleverstep.pl/ , a sama analiza umowy jest bezpłatna.
ODPOWIEDZ